Рівненський підприємець і активіст Майдану не йде в нардепи

Підприємець та один з лідерів рівненського "Євромайдану" Олексій Хахльов вирішив відмовитись від участі в позачергових виборах до Верховної Ради.

Про це він написав на своїй сторінці у "Фейсбук".

Після довгих роздумів вирішив не йти на вибори до Верховної Ради в якості кандидата в народні депутати. Піду як громадянин. Деталі пізніше, – написав Олексій Хахльов.

Нагадаємо, раніше подейкували, що Олексій Хахльов йтиме в парламент від Партії Петра Порошенка "Солідарність" чи "Громадянської позиції" Анатолія Гриценка. Але ці чутки так і не отримали підтвердження.

Читайте також:

Рівнян з "Батьківщиною" у парламент поведе льотчиця

У виборчому списку партії Гриценка шестеро рівнян

"Народний Фронт" оприлюднив список своїх кандидатів у нардепи від Рівненщини

Коментарі

Вознюк по-любому переможе, це навіть не підлягає сумніву. 2 місце займе Муляренко, якщо не махлюватиме. Хахльов по-любому в дупі. Судячи по всьому не вийшло в нього підмазатись до льовочкіна, щоб піти від шайки шЛяшка

На 153-му окрузі переможе О.Муляренко. Ю.Вознюк - буде другим з відставанням десь 7-9 %

Толковий хлопець - цей Олексій Хахльов. Шкода, що не йде на вибори...

Хто як оцінює шанси Вознюка пройти до парламенту?

Жаль. Він би міг вставити Вознюка. Бо Юрасик за рік депутанства лише встиг жінку з дітьми покинути заради білої вискочки та й фігню з 900-річчям Коливані намутити -цікаво гроші на виготовлення пам'ятних монет сам прихопив чи з Федею поділився?

Один із Лідерів майдану ???? Ви нічого не переплутали ? Можливо в слові лідер ви обмовилися літерою ??? Замість "л" читати "п"

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.