Впродовж ночі рівненських військових з ОК "Північ" не обстрілювали

Війська оперативного командування "Північ" продовжують виконувати визначені завдання на сході України.

Протягом ночі обстрілів позицій військ оперативного командування "Північ", які залучені до антитерористичної операції не було.

Як повідомили з прес-центру ОК "Північ", військові частини та підрозділи в районах виконання завдань виконують заходи охорони та оборони базових таборів, блокпостів, взводних опорних пунктів.

У визначеній зоні відповідальності в цілодобовому режимі чергують засоби авіації та протиповітряної оборони. За напрямками проводиться робота щодо дообладнання позицій в інженерному відношенні, поповнення матеріально-технічних запасів, відновлення військової техніки та підготовка її до експлуатації.

Військами оперативного командування "Північ" протягом всього періоду дії домовленостей неухильно дотримуються вимоги щодо "припинення вогню".

З метою контролю та аналізу виконання угод представники Збройних Сил України забезпечують безперешкодний допуск представників Міжнародного комітету Червоного хреста та ОБСЄ в зоні своєї відповідальності.

Серед особового складу та військової техніки в районах виконання завдань військ оперативного командування "Північ" втрат немає.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.