Вчора "замінували" рівненський вокзал

Транспортні правоохоронці отримали неправдиві повідомлення про мінування вокзалів Львівської залізниці. Невідома особа протягом п’ятнадцяти хвилин повідомила про замінування вокзалів на ст. Тернопіль, ст. Ужгород та ст. Рівне.

На ст. Тернопіль у довідкове бюро надійшло повідомлення щодо замінування залізничного вокзалу. В бюро зателефонував невідомий чоловік та повідомив "на вокзалі знаходиться вибуховий пристрій". Були задіяні усі екстрені служби. З території залізничного вокзалу евакуйовано 150 пасажирів та членів персоналу вокзалу. Спеціалістами-вибухотехніками складено відповідний акт. Жодних вибухових речовин та пристроїв на вокзалі не виявлено.

Через п’ять хвилин на ст. Ужгород надійшло повідомлення, що на вокзалі відбудеться вибух. Після чого відразу було евакуйовано 70 пасажирів та 20 чоловік персоналу. Після обстеження вокзалу стало відомо, що повідомлення про мінування є неправдивими. Затримки руху поїздів не було.

Також не забув мінувальник про станцію Рівне, зателефонувавши туди, повідомив, що за одну годину вибухне залізничний вокзал. Перевіривши вокзал на наявність вибухових речовин та пристроїв, сапери нічого не виявили.

При цьому з вокзалу було евакуйовано 95 пасажирів, 42 відвідувачі та 26 чоловік персоналу.

Проведеними заходами встановлено, що всі дзвінки здійснювались з Луганської області. Правоохоронці розуміють, що приносять незручності пасажирам та відвідувачам залізниці, однак безпека – перш за все, і реагувати на такі повідомлення правоохоронні органи зобов’язанні.

Про це повідомляє підрозділ зв’язків з громадськістю УМВС України на Львівській залізниці.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.