На Рівненщині відкрили 100-метровий міст через Горинь

У селі Кричильськ, що у Сарненському районі, відбулося відкриття мосту через річку Горинь.

Військовослужбовці дорожньо-мостового підрозділу інженерної військової частини А-1519 міста Дубно протягом місяця зводили дерев’яну переправу через річку, аби сполучити чотири села, адже через Горинь проходить дорога районного значення. 100-метрова у довжину та п’ять метрів в ширину конструкція – важлива для життєдіяльності сіл Поляна, Угли, Убереж.

Кричильський сільський голова Микола Дорожко висловив вдячність керівництву району за сприяння та допомогу в будівництві, а військовослужбовцям-виконавцям робіт – за добросовісне відношення до дорученої справи.

Після вітальних слів урочисто перерізали символічну стрічку й освятили новозбудований міст.

Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Ключові слова: 

Коментарі

10 років тому у Гощанському районі теж звели міцний міст. Люди все дивувалися щедрості невідомих благодійників. Та зрештою через той міст стали вивозити пісок і камінь з кар'єру, що входить у паї тамтешніх мешканців. А тепер на околицю села звозять самоскидами сміття, не зважаючи на те, що за 1 км розташований дитячий оздоровлювальний табір. І це ще не все... Тому дяка військовослужбовцям за добросовісну роботу та не керівництву району. Воно і той, хто проспонсорував будівництво забере сторицею.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.