Рівняни можуть самі обрати, де поставити сміттєвий бак

Інколи рівняни нарікають, що контейнери для сміття знаходяться надто далеко від їх будинків, і їм це не зручно. Або ж навпаки – скаржаться на неприємний запах, бо контейнери розміщені під вікнами. Зважаючи на те, що зараз розробляється схема санітарної очистки міста, "Санком-Рівне" приймає пропозиції мешканців обласного центру щодо розміщення контейнерів біля їх будинків. Оскільки після того, як схема буде розроблена та затверджена міською радою, пересунути контейнер можна буде, лише внісши зміни в генеральний план міста. Адже вона є невід’ємною частиною генплану.

– Ми розуміємо, що, можливо, комусь і справді незручно ходити викидати сміття далі від будинку. Але разом з тим, ми маємо зважати й на думку мешканців, які проживають на нижніх поверхах, і їх не влаштовує, що сміття викидатимуть під їх вікнами. Зараз у Рівному розробляється схема санітарної очистки міста. Це графічний та текстовий документ, який є окремим розділом генплану. Ним, серед іншого, визначено та закріплено місця розташування контейнерних майданчиків. Тому ми просимо рівнян, якщо їх не влаштовує розташування контейнерів, подавати свої побажання щодо того, куди їх перемістити. Не соромтеся звертатися до нас і вносити свої пропозиції. Адже зараз єдиний шанс розмістити контейнери так, щоб це було зручно мешканцям. Ми вивчатимемо можливість їх встановлення саме в запропонованих місцях, враховуватимемо, чи є можливість під’їзду сміттєвозів туди, і, якщо обмежень не буде, переставлятимемо контейнери, – зазначив директор ТзОВ "Санком-Рівне" Святослав Євтушенко.

Свої пропозиції щодо розміщення контейнерів можна писати у повідомленнях на сторінці "Санком-Рівне" у "Фейсбуку", за допомогою зворотнього зв’язку:

  • на сайті компанії: http://sunkom.rv.ua/feedback.html
  • за номером тел. 23-43-73
  • в офісі ТзОВ "Санком-Рівне" за адресою: вул. Шевченка, 45 (1 поверх)

Про це повідомляє прес-служба "Санком-Рівне".

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.