Учнів Рівненщини нагородили за малюнки і твори про податки

заплати податки і спи спокійно, Державна фіскальна служба у Рівненській області, Дмитро Зайцев, конкурс "Очима дитини про бюджет країни"

Сьогодні у Головному управлінні Державної фіскальної служби у Рівненській області підбили підсумки Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості "Очима дитини про бюджет країни – 2014".

Цьогоріч в обласному конкурсі взяли участь учні загальноосвітніх навчальних закладів і дитячих  шкіл-інтернатів. 120 робіт – художніх та літературних творів, робіт з комп‘ютерної графіки – оцінювало журі з податківців, журналістів та професійних художників (зокрема директор Рівненської дитячої художньої школи Артур Мартиненко).

У номінації "Художній твір" перше місце посів Роман Cергієнко, учень школи у с. Гориньград Рівненського району. Другу премію виборола Вікторія Савчук із рівнянської школи-ліцею №19, а третє місце поділили рівняни Дмитро Колупаєв (школа №27) та Ірина Онищук із навчально-виховного комплексу №17.

Учениця школи с. Шпанів Рівненського району Соломія Тарасюк була другою у номінації "Літературні твори", а Денис Субот із рівненської ЗОШ №13 посів третє місце. А за перше місце учениця рівненської школи Анастасія Павлюк рішенням журі загальноукраїнського рівня одержала планшет.

Дмитро Зайцев, ДФС у Рівненській області, Анастасія Павлюк, конкурс «Очима дитини про бюджет країни - 2014»

Анастасія Павлюк і начальник ДФС у Рівненській області Дмитро Зайцев

– Цьогоріч була введена нова категорія конкурсу – "Комп’ютерна графіка (комп’ютерна анімація)". Від наших дітей було тільки дві роботи. Але сподіваюсь, що наступного разу їх буде набагато більше, адже за комп’ютерними технологіями майбутнє, – прокоментував сайту "ВСЕ" начальник Головного управління Державної фіскальної служби у Рівненській області Дмитро Зайцев.

Всеукраїнський конкурс дитячої творчості "Очима дитини про бюджет країни" відбувається в Україні щорічно з 2002 року.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.