Голова Рівненської РДА зробив кадрові зміни

Начальником управління агропромислового розвитку Рівненської РДА став Микола Зубейко. А відділ культури і туризму очолив член ВО "Свобода", голова ГО "Вболівальники міста Рівне" Іван Солодуха.

Також було змінено керівника апарату Рівненської РДА. Тепер ним керує 30-річний "свободівець" Олег Дзецько. Раніше цю посаду займав Павло Жук.

Раніше сайт "ВСЕ" повідомляв про те, що найближчим часом у Рівненській РДА можуть відбутись нові кадрові зміни.

Тоді із власних джерел сайту "ВСЕ" стало відомо, що голова РДА Олексій Бучинський планує призначити 58-річного Миколу Зубейка начальником управління агропромислового розвитку. На той час виконував обов'язки начальника цього підрозділу РДА Микола Пашинський.

Зубейко є членом Аграрної народної партії, а пізніше став соратником екс-голови Рівненської РДА Анатолія Камінського по Народній партії та його друг по життю. Микола Зубейко депутат Рівненської райради, працював у ДП "Рівнестандартметрологія".

В кулуарах районної ради говорять, що можливе призначення Зубейка є результатом компромісу між новим і старим керівництвом району. Яке, нібито, стало можливим через загрозу висловлення недовіри депутатами райради голові райдержадміністрації Олексію Бучинському.

Про можливу появу у районній владі Миколи Зубейка говорили ще у грудні минулого року. Тоді Янукович призначив на посаду голови Рівненської РДА Камінського. Однак останній пробув у цьому кріслі з 26 грудня 2013 по 18 березня 2014.

Тоді ж говорили і про можливі кадрові зміни і у керівництві відділу культури і туризму, який очолювала в. о. начальника Оксана Дещинська. На її місце претендував 28-річний член ВО "Свобода", голова ГО "Вболівальники міста Рівне" Іван Солодуха.

Коментарі

А "свобода" та ін. нацисти -радикали-це чиї недобитки???

Зубейка треба вкинути до сміттєвого контейнеру, як Журавського. Почали піднімати свої зміїні голови, недобитки Януковські, старі пердуни. На молодь тиснуть, сволота! Нічого, все одно молодь переможе.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.