У Рівному презентують "Янголів щастя"

17 вересня о 15:00 у галереї європейського живопису "Євро-Арт" відбудеться виставка робіт київської художниці Євгенії Гапчинської "Янголи щастя".

Відома в Україні і в світі модна художниця Євгенія Гапчинська виставляє свої роботи в галереї європейського живопису "Євро-Арт". В експозиції центрального залу галереї представлено понад 30 полотен, які концептуально об’єднані ідеєю "Янголи щастя". Адже у значній частині своїх творів художниця звертається до проблематики щастя, як способу мислення і способу життя людини.

Вісником щастя у цих роботах є створені художницею харизматичні образи янголів у вигляді оригінальних маленьких діток з великою головою та непропорційно маленькими ручками і ніжками. Вони полюбилися багатьом цінителям мистецтва, які їх купляють, щоб поселити в інтер’єрах своїх будинків. Досить часто під впливом цих картин одужують діти, і в родинах панує тепло та взаєморозуміння. Ось, чому за декілька десятиліть творчості Євгенія Гапчинська набула серед своїх шанувальників статусу "постачальника щастя №1".

Художниця у стилістиці тяжіє до наїву з присмаком примітивізму, що виражається у манері письма, сюжетах та цікавих змістових наповненнях образів. А ще вражають назви робіт, наприклад: "Я малюю і я тебе люблю", "Мій янгол купається", "Вона мене поцілувала", "Я твій найкращий" тощо. Пригадується, що у такий спосіб з глибоким прихованим змістом підписувала свої унікальні роботи неперевершена Марія Приймаченко. Кольорова палітра художниці еволюціонує від ніжно-блакитних і блідо-рожевих до яскраво-червоних ("Я нікого не боюся") і салатно-насичених ("У мене ось стільки щастя!"). Євгенія Гапчинська як середньовічний ремісник багато працює над створенням полотен, де у вирі наїву все ж таки реалістично прописує кожну складочку одягу, легких і прозорих тюлів, кучерявого волосся чи зеленого горошку. Шанувальникам художниці подобається її образотворчий світ, де немає фальшу і сумнівів.

На виставці "Янголи щастя" в галереї "Євро-Арт" кожен відвідувач віднайде свого янгола і зможе, поспілкувавшись із ним, змінити себе і змінити своє життя. А якщо пощастить, то принести янгола до своєї оселі, щоб в ній було сонячно, комфортно і затишно.

Виставка триватиме до 30 листопада.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.