Рівненський кандидат в нардепи від Народного фронту самозванка?

На редакційну пошту сайту "ВСЕ" надійшов лист від спільноти оцінювачів Рівненської області. Текст листа стосувався розміщеної на сайті інформації про рівненських кандидатів в народні депутати від партії Арсенія Яценюка "Народний фронт".

Інформація була взята з Інтернет-сайту "Такеінфо", який посилався на обласний осередок партії "Народний фронт". До речі, цей Інтернет-ресурс є близьким до керівників рівненського "Народного фронту" і керівництва Рівненської обласної ради.

У тексті листа оцінювачів говориться, що один з кандидатів в нардепи у списку Народного фронту по суті є самозванцем. Кандидат Наталія Гонтар в інформації значиться, як представник громадських організацій "УТО", "Ліга землі", "Спілка оцінки землі". Однак, судячи з тексту листа, який підписали 41 представник спільноти оцінювачів, такою не є.

Далі подаємо текст листа дослівно, без скорочень і редагування:

"Редакції сайту чесних новин  "ВСЕ"

Політичній партії "Народний фронт"

З здивуванням прочитали публікацію на Сайті чесних новин "ВСЕ" під назвою "Народний Фронт оприлюднив список своїх кандидатів у нардепи від Рівненщини" (http://vse.rv.ua/news/1410719621-narodniy-front-oprilyudniv-spisok-svoyih-kandidativ-u-nardepi-vid-rivnenshchini.html). В цій публікації сказано, що Наталія Гонтар є кандидатом у народні депутати від партії "Народний фронт" по Рівненській області як представник громадських організацій УТО, "Ліга землі" та "Спілка оцінювачів землі".

Ми в цілому підтримуємо програмні цілі "Народного фронту" щодо безпеки і розвитку нашої держави та високо оцінюємо антикризову діяльність його лідера – Арсенія Яценюка на посаді прем’єр-міністра. Проте ми, оцінювачі Рівненщини, хочемо заявити, що:

1. Ми не проводили жодних  зборів та не делегували Гонтар Н. Б. повноважень представляти громадські організації, членами яких ми є. Нам не відомо про наявність рішень керівних органів перелічених вище організацій щодо надання таких повноважень.

2. Ми не могли цього зробити, оскільки Гонтар Н.Б. була активним учасником запровадженої за керування уряду Азарова злочинної корупційної схеми монополізації ринку оціночних послуг, внаслідок якої нас було позбавлено професії.

3. Ми дуже здивовані тим фактом, що з’їзд політичної партії "Народний фронт" включив Гонтар Н. Б. до списку кандидатів у народні депутати разом з непримиримим борцем з корупцією Тетяною Чорновол (№2 у списку) – адже саме пані Тетяна доклала максимум зусиль для скасування згаданої вище злочинної корупційної схеми у галузі оцінки.

Сподіваємось, що наведена вище інформація буде належним чином сприйнята виборчим штабом "Народного фронту" і адекватна реакція не забариться." – сказано у тексті листа.

Судячи з листа, такий же текст відправлений до керівних органів партії "Народний фронт". Як вдалося дізнатися з неофіційних джерел, пані Наталія є креатурою народного депутата Юрія Вознюка.

Наразі журналісти сайту працюють над отриманням точки зору на ситуацію від керівників обласної організації партії "Народний фронт", народного депутата Юрія Вознюка та самої Наталії Гонтар.

Далі буде…

Коментарі

Кажи конкретніше!

справді, і усі як один. справді те що гонтар корупціонерка. поцікавтесь в арбітражних керуючих, вона там теж "попалась" на корупції.

В якому ПТУ вчишся? :)))))))))))))))))))))))))"-Наталля " "І їх немає чого приховувати." "ставили свої візи"

Таня С. на швидку руку повключала своїх падриг)))))

Це все дуже цікаво, але чи інформація про балотування фігурантки справи є офіційною, чи є її прізвище в списках партії, яке міститься на сайті ЦВК? Бо виходить, що ЗМІ поширили інформацію, яка не офіційна, а під удар попали інші. Хоча, якщо та пані дійсно балотується, то тут питання до підбору кандрів НФ

З яких пір люстрація стала синонімом політичної мокрухи? Немає людей з абсолютною репутацією, але чи не вважаєте ви, що пані Наталля пішла на цей крок, бо не є такою яку з неї ліплять. І їх немає чого приховувати. Може колектив просто підтримує іншу кандидатуру від іншої партії, не здивуюся, що екс-регіоналів, тому і виник цей документ? Цікаво спитати всіх підписантів, чи справді вони ставили свої візи

Це називається-ЛЮСТРАЦІЯ ВИБОРАМИ! Ніхто Наташу не змушував висуватися у владу.Могла собі бути вся в білому. А так- в "шоколаді".ВЖЕ!!!!

Чому не можна чесно провести ці вибори, навіщо завжди стільки бруду - щоб потім констатувати, що вибори були брудні. У міжвиборний період всіх все влаштовує, як тільки оголошують старт - мамо рідна, біля кого ми живемо! Може досить

ЧОРНИЙ ПІАР- історія про те як Наташа здавала іспит на оцінювача.....:)))))))))))))))))

ПРО ПРИМІТИВНИЙ ЧОРНИЙ ПІАР: Не знаю хто така ця гонтар але жаль що сайт ВСЕ використали політичні конкуренти фронтовиків. Простежується робота конкурентів Вознюка по округу. Бо в нас у кожній партії можна знайти людину, яка має ворогів, які будуть звинувачувати у всіх земних гріхах. А підписи це справа техніки. Факти де??????????????

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.