На Рівненщині розроблять програму психологічної реабілітації учасників АТО

16 вересня під головуванням Степана Молчана відбулось засідання постійної комісії Рівненської обласної ради з правових питань, гласності, депутатської діяльності, етики та Регламенту, яка затвердила цю рекомендацію.

Під час обговорення кандидатури Павла Маєвського на посаду генерального директора комунального закладу "Рівненське обласне територіальне медичне об‘єднання "Психіатрія, наркологія" обласної ради депутат Сергій Штурхецький відмітив, що бійці, які перебувають на Сході України та беруть участь у боях, окрім фізичного отримують значне психологічне навантаження, адже бачать, як гинуть люди, як страждають від ран. Звичайно, це може мати певні наслідки. 

Тому, щоб запобігти цим негативним наслідкам, Сергій Володимирович запропонував Павлу Маєвському, як спеціалісту у цій сфері та майбутньому керівнику ТМО "Психіатрія, наркологія" розробити програму психологічної реабілітації учасників бойових дій в зоні АТО. Члени постійної комісії підтримали цю пропозицію свого колеги, а також кандидатуру Павла Маєвського на посаду головного лікаря закладу.

Окрім цього, члени постійної комісії розглянули й інші питання порядку денного щодо погоджень контрактів на посади керівників обласних комунальних закладів, установ та рекомендують їх внести на розгляд сесії обласної ради. При цьому депутати рекомендують своїм колегам, членам профільних, галузевих постійних комісій детально вивчати всі подані на затвердження кандидатури на посади керівників закладів, а висновки по кожній кандидатурі підготувати та надати для ознайомлення до засідання президії обласної ради.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.