У медзакладах Рівненщини хочуть зробити комунальні аптечні пункти

У кожному медичному закладі обласної ради повинен бути аптечний пункт обласного комунального підприємства "Аптека "Ліки".

Таке завдання поставив голова обласної ради Михайло Кириллов керівнику цього підприємства, адже при збільшенні торгових точок комунального підприємства збільшаться і його прибутки, і надходження до обласного бюджету.

Про це голова облради заявив у ході засідання постійної комісії з правових питань, гласності, депутатської діяльності, етики та Регламенту під час розгляду кандидатури на посаду директора комунального підприємства "Аптека "Ліки" обласної ради. На цю посаду облдержадміністрація пропонує призначити Марину Офілат, яка має досвід управління закладом фармацевтичного спрямування та зарекомендувала себе як ефективний менеджер.

Як повідомили у прес-службі Рівненської облради, у свою чергу Марина Офілат ознайомила депутатів із власною програмою розвитку підприємства, яка включає збільшення кількості торгових точок у медичних закладах Рівного та області, розширення асортименту лікарських препаратів та виготовлених ліків, а також збільшення кількості робочих місць. Для реалізації цих амбітних планів Михайло Кириллов пообіцяв сприяти у збільшенні статутного фонду підприємства.

Водночас, голова постійної комісії Степан Молчан звернув увагу на те, що до обласної ради надійшло звернення трудового колективу із викладеними недоліками та зауваженнями до роботи Марини Офілат, яка дала відповідь на кожен пункт звернення.

Тож члени постійної комісії підтримали кандидатуру Офілат М. В. на посаду директора КП "Аптека "Ліки" та рекомендують внести це питання на розгляд сесії облради.

Ключові слова: 

Коментарі

Шановні депутати облради! Приберіть швидше Кирилова, бо вже тошнить від нього!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.