На Рівненщині хочуть створити етнопарк

23 вересня відбудеться презентація проекту "Розвиток сільського зеленого та екологічного туризму як планомірна складова економічного розвитку Березнівського району".

Як повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради, у рамках проекту буде створено етнопоселення, відкрито нові екологічні піші, вело та кінні маршрути, проведено літні табори для школярів. Проект спрямований на активізацію зусиль з розвитку сільського зеленого туризму на території ландшафтного парку.

Березнівська районна рада запрошує журналістів Рівненщини взяти участь в одноденному прес-турі. Представники ЗМІ побувають у Надслучанському регіональному ландшафтному парку, де буде реалізовуватись проект. Транспортом організатори забезпечують. Виїзд від Рівненської облради 23 вересня, о 9:00. Додатково потрібно повідомити про участь представників ЗМІ у прес-турі за номером телефону: (067)801-92-60, контактна особа: Тарас Микитин.

Довідково. Проект "Розвиток сільського зеленого та екологічного туризму як планомірна складова економічного розвитку Березнівського району" підтриманий Київським представництвом Європейської комісії в Україні. Ініціатор проекту – Березнівська районна рада. Партнерами проекту є громадська організація "Рівненський центр маркетингових досліджень" та Надслучанський інститут Національного університету водного господарства та природокористування.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.