ЦВК не зареєструвала Гранітного кандидатом у нардепи від Рівного

Центральна виборча комісія відмовила керівнику "Рівненського Бойового молота" Ярославу Гранітному в реєстрації кандидатом у народні депутати України.

У постанові "Про відмову в реєстрації кандидата у народні депутати України Гранітного Я. С." зазначається наступне:

"До Центральної виборчої комісії 11 вересня 2014 року надійшла заява Гранітного Ярослава Сергійовича про самовисування разом з іншими документами щодо реєстрації його кандидатом у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі №152 на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року.

Розглянувши зазначені документи, Центральна виборча комісія встановила їх невідповідність вимогам Закону України "Про вибори народних депутатів України" (далі – Закон).

Так, на порушення вимог пункту 2 частини другої статті 55 Закону в автобіографії Гранітного Я. С. не зазначено часу проживання на території України.

За таких обставин указаний документ не є автобіографією кандидата у народні депутати України в розумінні пункту 2 частини другої статті 55 Закону.

Згідно з пунктом 2 частини першої статті 60 Закону Центральна виборча комісія відмовляє в реєстрації кандидата у народні депутати України у разі відсутності документів, зазначених у частині другій статті 55 Закону.

Враховуючи викладене, відповідно до частини другої статті 55, частини третьої статті 56, частин першої, шостої статті 59, пункту 2 частини першої, частини другої статті 60 Закону України "Про вибори народних депутатів України", керуючись статтями 11-13, пунктом 17 статті 19 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

1. Відмовити в реєстрації кандидата у народні депутати України Гранітного Ярослава Сергійовича в одномандатному виборчому окрузі №152 на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року.

2. Повернути Гранітному Я. С. внесену ним грошову заставу.

3. Копію цієї постанови надіслати Гранітному Я. С.

4. Цю постанову оприлюднити на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії."

Коментарі

Особливо,без помилок:)))І,голова,як місце для приймання харчів,але не для навчання в вузі:)))а,руки,щоб муляж АК тримати:))12 тис.грн???це така застава,за право прийняти участь в тарганячих перегонах????Раніше,щоб потішити своє марнославство,було значно більше.

Тут проблема "на лице". В нас люди часто вважають себе грамотними у всіх питаннях і скупляться заплатити фахівцям за допомогу. А потім виходить... хотів отримати позику, а вліз в халепу і ще сам винен гроші лишився. Або... хотів стати кандидатом, а отримав відмову. А потрібно було просто винайняти юриста, який би допоміг правильно все оформити. Бо досвіду у кожного може бути багато, але кожен спеціаліст в своїй сфері, а в не своїй... як би не хотів бути спецом... всеодно аматор. Бо знати все і вміти не можна...

Заробити 12 тис може любий чоловік, якщо руки з правильного місця ростуть, або голова на плечах. Ну це трохи складніше ніж коменти писать, правда

а,звідки гроші на заставу???не з тих,що в після смерті Музичка не дорахувались???

І правильно зробило. Як реєструвати неписьменних!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.