Здолбунівські спортсмени отримали нагороди

13 вересня в м. Рівне Рівненський обласний центр «Інваспорт» відбулись ХІХ спортивні ігри інвалідів Рівненщини присвячені Дню фізичної культури і спорту. Здолбунівщину у даних змаганнях представляли вихованці клубу за місцем проживання «Повір у себе» Грабік Тимофій, Грабінов Дмитро та Сумський Олег. Спортсмени змагались в армрспорті та шашках.

Вдало виступив у цих змаганнях учень Здовбицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.. Грабінов Дмитро, який в армспорті серед спортсменів з вадами опорно-рухового апарату у ваговій категорії до 80 кг. посів третє місце. Також Сумський Олег у ваговій категорії понад 80 кг. посів друге місце в армспорті серед спортсменів з вадами опорно-рухового апарату.

У змаганнях з шашок змагався учень Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1 Грабік Тимофій, який був наймолодшим учасником серед спортсменів з вадами слуху. Незважаючи на свій юний вік, Тимофій продемонстрував гарну гру, проте ігрового досвіду не вистачило на призове місце, пише zdolbunivcity.net/

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.