Нардеп Кучерук розповів від чого його "накриває псіхом"

Закони щодо особливого статусу Донбасу, прийняті Верховною Радою України 16 вересня, – ганебні. Таку думку висловив народний депутат України від ВО "Батьківщина" Микола Кучерук.

За його словами, партія "Батьківщина" не голосувала за прийняття цих законів, адже голосування за це питання нагадувало прийняття диктаторських законів 16 січня.

– Це питання не обговорювалося, навіть не було належним чином включено до порядку денного. Зацікавлені у його прийнятті зробили все, щоб за нього проголосували закрито. "Батьківщина" не підтримувала прийняття цих законів, і ніхто з її членів за них не голосував. Ви тільки подумайте, що вони прийняли... Зараз у кожній області, районі є жертви цієї війни, а вони зараз дозволили сепаратистам створювати свої силові органи, знаючи, що ми не контролюємо кордон, що не виведені війська тощо. Більше того, з державного бюджету щороку ще будуть виділяти кошти на це, так звану, контрибуцію. Знаєте, що я зробив, коли починалося голосування? Просто взяв свою картку і вийшов з зали, бо не можу дивитися, як біля мене сидять люди і голосують за ганьбу, мене просто "накриває псіхом", – зазначив Микола Кучерук.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.