Податківців Рівненщини "проженуть" через конкурс і, можливо, люструють

На Рівненщині триває процес реформування податкових органів і реєтрації Головного управління Державної фіскальної служби. Зокрема, процес передбачає застосування нового принципу кадрового відбору – на основі конкурсу.

Механізм конкурсного відбору кандидатів на керівні посади ДФС України уже відпрацювала під час призначення начальників територіальних підрозділів.

– Це зроблено задля того, щоб зробити процес призначення в службі максимально публічним і відкритим. Спочатку мою стратегію розвитку, моє бачення співпраці з платниками, вирішення проблем на Рівненщині заслухали на засіданні Ради з кадрових питань, до якої входять і фахівці ДФС і представники бізнесу. Пізніше були інтерв’ю у Мінфіні та з керівником ДФС України, – зауважив начальник Головного управління Державної фіскальної служби у Рівненській області Дмитро Зайцев.

За словами Дмитра Зайцева, через кадрові ради, через інтерв’ю і тестування мають пройти і його майбутні підлеглі, які претендують на керівні посади.

Окрім цього, з огляду на ухвалений Закон "Про очищення влади", головний податківець області не виключає, що перевірку доведеться пройти і тим, хто у попередні роки обіймав посади. Проте, як відбуватиметься процес люстрації, стане зрозуміло після розробки відповідних механізмів на рівні керівництва держави.

Коментарі

Особливо це стосується міста Кузнецовсь і особисто Гальчик Ж,П, яка при любій владі почувається в шоколаді і не потопляєма, Люстрація її не зачіпить поки є на Білому озері вугри та бабло,

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.