Рівняни безкоштовно отримують юридичну допомогу від Гельсінської спілки

У Рівному запрацювала громадська приймальня Української Гельсінської Спілки. З 1 серпня до громадської приймальні надійшло 70 звернень громадян з різних юридичних питань.

Нагадаємо, Українська Гельсінська спілка з прав людини створена у 2004 році і є найбільшою асоціацією правозахисних організацій України, яка об’єднує 29 правозахисних недержавних організацій з метою максимально ефективного захисту прав людини.

– Найчастіше рівняни скаржаться на неправомірні дії або бездіяльність правоохоронних органів, судів різних інстанцій, органів місцевого самоврядування та органів державної влади і окремих посадових осіб. Багато клієнтів скаржаться на недобросовісну або безвідповідальну поведінку адвокатів, до яких вони звертались раніше, – розповіла юрист громадської приймальні Марія Цип'ящук.

Також, за словами Марії Цип'ящук, однією з найбільш резонансних справ, які наразі перебувають у провадженні приймальні, можна назвати спірне анулювання посвідчень "Члена сім'ї і загиблих (померлих) ветеранів війни" певної категорії громадян, які користуються пільгами передбаченими Законом України на підставі таких посвідчень, рішеннями Рівненського міського Управління праці та соціального захисту населення, прийнятими протягом 2013-1014 років. Наразі триває підготовка відповідних звернень та скарг на дії та бездіяльність компетентних органів.

До громадської приймальні можна звертатися за безкоштовною юридичною допомогою в різних галузях права, проте основною метою її діяльності є захист громадян саме від порушень з боку органів державної влади, місцевого самоврядування, посадових осіб. Також приймальня займається підготовкою заяв до Європейського Суду з прав людини. За можливості, юристи можуть здійснювати представництво клієнтів у суді.

Адреса приймальні: вул. С. Петлюри, 1, 3 поверх.

Контактні телефони: (0362) 400-851, (067) 363-41-31

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.