Рівненський кандидат в нардепи бореться за владу в "Укрпошті"

Навколо УДППЗ "Укрпошта" у Рівному розгорівся скандал. Працівники рівненського філіалу "Укрпошти" вимагали скасувати рішення про призначення тимчасового керівника їхнього відділення Володимира Павловського. Через те, що чинний директор Валерій Колганов пішов у лікарняну відпустку, виконував обов'язки керівника його перший заступник Іван Шевчук. У відділенні розпочалось справжнє протистояння, працівники Укрпошти не пускали новопризначеного в.о. директора Володимира Павловського на робоче місце.

Сьогодні кандидат у народні депутати Іван Шевчук написав у соціальній мережі "Фейсбук", що політична боротьба набуває ознак рейдерства.

 

 

 

У свою чергу, до редакції сайту "ВСЕ" надійшлов лист із офіційною позицією УДППЗ "Укрпошта":

"Офіційна позиція УДППЗ "Укрпошта" щодо призначення тимчасового в. о. директора Рівненської дирекції

Наказом №908 від 17 вересня 2014 року тимчасовим в. о. директора Рівненської обласної дирекції призначено Павловського В. О. на період тимчасової відсутності основного працівника (директор Рівненської дирекції Колганов В. А. перебуває на лікарняному з 27 серпня).

Дане призначення відповідає усім нормам трудового законодавства, оскільки відповідно до п. 10 Контракту, укладеного з Керівником Рівненської дирекції УДППЗ "Укрпошта" Генеральний директор має право призначити в. о. директора після 6-го дня відсутності директора у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю.

Дії першого заступника директора Рівненської дирекції УДППЗ "Укрпошта" Шевчука І. О., який оголосив себе новим очільником Рівненської дирекції Укрпошти шляхом вуличного голосування частини колективу, є неприпустимими та суперечать чинному законодавству. І. Шевчук також порушив норми трудового законодавства, грубо перешкоджаючи начальнику відділу кадрів Генеральної Дирекції, яка прибула з відрядженням до Рівного, виконувати свої посадові обов’язки, заборонивши їй заходити до приміщення Рівненської Дирекції та ознайомити колектив з Наказом, а також заборонивши працівникам канцелярії реєструвати Наказ.

На вуличному зібранні поштового колективу І. Шевчук відкрито заявив, що балотується у народні депутати від однієї з політичних сил, що належить до попередньої влади. Вважаємо, що такі дії носять відверту політичну агітацію, трактуються як використання адміністративного ресурсу, а також є неприпустимими для посадової особи одного з найбільших державних підприємств країни.

В. о. Директора Рівненської дирекції Укрпошти Павловський В. О., який до цього займав посаду Начальника центру поштового зв’язку №2 у місті Дубно, приступає до виконання своїх обов’язків 18 вересня.

Генеральна Дирекція "Укрпошти" терміново ініціює службове розслідування щодо даного інциденту."

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рівненський кандидат в нардепи від Тігіпка не вірить у свою перемогу. ВІДЕО

Фото: Таке info

Ключові слова: 

Коментарі

будемо сподіватись,що смітник для тебе вже приготований,бібіковэць проФФесіАНАЛЬНИЙ...

регіонали і тігіпковці відсиділися в норах, а тепер давай бунти влаштовувати. ще прикривають "кандидатами в нардепи". пора смітники під пошту підтягувати і показувати де їх місце.

Сьогодні мав важку розмову з в.о Генерального директора Паньківим М.П., пояснив позицію колективу. Пояснив,що не тримаюсь за посаду. Пояснив, що в дирекції, крім мене, є кадровий резерв на посаду директора з підготовлених багаторічною працею спеціалістів. Написав письмове пояснення щодо подій 18.09.2014 року. Будемо надіятись, що аргументи подіють.

дякуємо за внесені зміни у текст новини

Ви що, прикалуєтесь? В матеріалі документ, який прийшов на пошту редакції і коментар Шевчука. До чого тут журналісти? Включіть голову....

шановні журналісти , ви ж називаєте себе САЙТОМ ЧЕСНИХ НОВИН!!!
так перекрутити справжні події треба мати не абиякий досвід!!!
жодного слова правди ще й імена перекручені!!!!
Насправді Іван Шевчук був призначений наказом Рівненської дирекції в.о.,і не оголошував себе очільником,а тільки тимчасовим в.о. при цьому колектив повністю підтримав його без будь-якого політичного підгрунття.!!!
Виконуючи свої проф.обов'язки на своїх робочих місцях жодного разу ніхто з працівників ніколи не залучався до якоїсь політ.агітації!!!!
Ніколи журналіст не буде справжнім,якщо висвітлюватиме однобокі події!!!
Шановні друзі, не перетворюйте улюблений сайт рівнян на жовту пресу!!!!

от такі вони,бібібковці..апазіціанєри,мляя:))

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.