На Рівненщині виявили понад 3 тисячі "тіньових" працівників

З початку року на Рівненщині виявлено 3393 найманих особи, які працювали нелегально. Після перевірок їх було залучено до оподаткування і до бюджету додатково надійшло 1,7 млн. грн.

Окрім цього більше сімсот осіб залучено до державної реєстрації підприємцем. До бюджету ними сплачено 410,6 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб і єдиного соціального внеску.

– Усі неоформлені працівники фактично «крадуть» бронежилети, танки,  у наших військових, пенсії, стипендії та різні соціальні виплати у наших громядян. «Тіньова зайнятість» означає зменшення надходжень до бюджету. Хочу заявити: ми з колегами будемо приділяти особливу увагу цьому питанню і контролювати дотримання вимог трудового і податкового законодавства, – сказав начальник Головного управління Державної фіскальної служби у Рівненській області Дмитро Зайцев.

Варто зауважити, що впродовж січня-серпня цього року до Головного управління від органів державної влади надійшло 14 повідомлень про порушення законодавства з оплати праці 109 суб’єктами господарювання. Під час перевірок їм донараховано 3,3 млн. грн. та працевлаштовано трьох неоформлених найманих осіб.

Про це повідомляє головне управління ДФС у Рівненській області.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.