У Дубно відбудеться Форум Миру

22 вересня у місті Дубно відбудеться міський Форум Миру на честь Міжнародного Дня Миру.
На захід  запрошуються всі люди доброї волі, яким не байдужий мир і спокій на нашій землі. Всі,кому небайдужа доля нашої України.

У плані Форуму Миру "Ми — за мир! Ні — війні!":
- Акція "Воїни Світла".
- Акція “Янгол миру” (збір коштів на  потреби військових, які зараз воюють  в зоні АТО).
- Відео-звернення дубенських дітей до своїх однолітків та громадян Росії.
- Прийняття тексту звернення школярів та студентів до президента Росії В.Путіна.

- Лист бійцям АТО.

- Виставка малюнків "Діти малюють мир!"
- Участь у Всеукраїнській кампанії «Голуб миру». Флеш-моб у формі голуба миру.
- Мирний синьо-жовтий кульковий салют “Хай завжди буде МИР!”

Мета заходу – висловити прагнення дубенчан до миру, привернути увагу міжнародної спільноти й підтримати прагнення українців до свободи, жити вільно на своїй єдиній Богом даній землі, закликали всіх людей до миру у всьому світі.

Захід відбудеться о 14:30 на майдані Незалежності біля Будинку дітей і молоді. Про це повідомляє Дубенська міська рада.

Історична довідка щодо Міжнародного дня миру

Це свято відзначають у всьому світі за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН як день всесвітньої відмови від насильства і вогню. Його почали святкувати в 1982 році. Відповідно до резолюції від 30 листопада 1981 року кожен третій вівторок у день відкриття чергової сесії ООН проходило святкування Міжнародного дня миру. Проте в резолюції від 7 вересня 2001 року Генеральна Асамблея ООН прийняла постанову, за якою з 2002 року святкування «Міжнародного дня миру» мали вже проходити кожен рік в одну і ту ж дату - 21 вересня.

У цей день ООН закликає всі країни зупинити військові дії і хоча б на 24 години припинити проливати кров. Відмова від насильства і воєн - це не просто гучні слова, а необхідність для подальшого розвитку людства. Тільки мирні переговори та вирішення наявних проблем шляхом діалогу і компромісних рішень можуть дати дійсно відчутні результати і користь для всього людства. У рамках святкування «Міжнародного дня миру» завжди проходять заходи, метою яких є залучення уваги саме до проблеми світу і ефективним способам його досягнення. Невід'ємною процедурою початку

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.