У Рівному "білі ведмеді" та "тигри" кататимуться на велосипеді

У неділю, 21 вересня, о 16.00 на майдані Незалежності у Рівному відбудеться акція "Бережи енергію – зупини зміни клімату!". У рамках акції усі бажаючі зможуть взяти участь у велосипедному пробігу разом із активістами, переодягнутими у костюми білих ведмедів, левів та тигрів. Таким чином організатори велопробігу хочуть наголосити, що ці тварини у разі  глобальних і прогресуючих змін клімату можуть оселитися і на території Рівненщини.

Природоохоронці з "Екоклубу" також роздаватимуть зацікавленим на майдані Незалежності брошури по утепленню та поради, як заощаджувати електроенергію щодня. Адже надмірне, марнотратне споживання енергоресурсів та викопного палива є однією з причин кліматичних змін, що уже відчутні на всіх континентах.

Цією акцію активісти хочуть висловити свою підтримку учасникам Саміту лідерів держав, що відбудеться в рамках Генеральної сесії ООН 22 вересня у Нью-Йорку.

Додатково:

Саміт лідерів держав присвячений проблемі зміни клімату та ходу підготовки нової міжнародної угоди щодо скорочення викидів парникових газів на період після 2012 року. Захід відбудеться з ініціативи Генерального секретаря ООН Пан Гі Муна та має на меті дати поштовх політичним світовим лідерам прийняти ефективну та науково обґрунтовану кліматичну угоду у Копенгагені в грудні цього року.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.