Рівненські волонтери обурені роботою перевізника "Шалена черапаха"

Рівненські волонтери закликають рівнян  не користуватися  послугами непатріотичного перевізника "Шалена черепаха". Справа в тому, що волонтери для солдатів АТО закупили 1000 штук "Зігрівайки". Коробочки з "зігрівайкою" нам передали з Києва маршруткою "Шаленої черепахи", - пише координатор руху "Допомога армії - Рівне" Юрій Дюг. 

Волонтер прийшов забирати коробки у нас у Рівному на автовокзалі. Він не знав, що доставка неопалачена, тому немав з собою достатньої суми готівки - 80 грн. У відповідь водій "Шаленої черепахи" категорично відмовився віддавати коробки. Волонтер розповів йому, що це вантаж "Допомога армії - Рівне" і призначений для солдатів, відкрив коробку показав, що там справді "Зігрівайка", а не щось цінне. Водій у відповідь: "Ні, без грошей не віддам!". Мусів волонтер залишати йому в заставу паспорт. 

- Коли я пізно ввечері дізнався цю історію, то мяко кажучи був обурений. Тому вирішив особисто побачити того водія, і дати шанс "Шаленій Черепасі" одуматися, - пише Юрій Дюг. - На другий день разом з волонтеромпередавали народні гроші за доставку та забирали паспорт. Я спеціально відібрав купюри по 2 і 5 гривень. Думаю, може водія совість замучить. Та де там. Взяв спокійно і пішов. Власне нашу розмову ви можете почуть на відео. 

- Дякую власнику "Шаленої черепахи" Денису Косюзі за "патріотичний" підбір водіїв. Вони для країни "готові зробити все". Тільки "в следующій раз", - наголошує волонтер. -  До речі, коли ми забирали з Києва 240 кг форми, перевізник "Луцьк Експрес" не тільки завіз волонтерів безкоштовно в Київ і назад, а й доставив також безкоштовно усі коробки з формою в Рівне. А водій автобуса допомагав завантажувати і розваштажувати коробки, і ще дякував волонтерами за те що помагають армії. Отаке. Ну ви тепер розумієте який вибір я зроблю наступного разу. 

Хочете допомогти солдатам?

Гривня: 
Карта Приватбанк 4149 6258 0447 6834 Дюг Юрій Олександрович
Долари:
beneficiary: diuh yurii
account: 6762462680551501
bank of beneficiary: PRIVATBANK swift code: PBANUA2X
intermediary bank: JP MORGAN CHASE BANK swift code: CHASUS33
correspondent account: 0011000080
IBAN: UA873052990006762462680551501
Євро: 
beneficiary: diuh yurii
account: 6762462680551774
bank of beneficiary: PRIVATBANK swift code: PBANUA2X
intermediary bank: Commerzbank AG Frankfurt am Main Germany 
swift code: COBADEFF 
correspondent account: 400886700401
iban: UA883052990006762462680551774

Коментарі

Будуть покарані - гарантую.

постійно передаємо броніки з києва всі перевізники не захотіли навіть брати гроші водії черепахи тільки за гроші і не малі ГАНЬБА

Сподіваюсь,Косюга прийме правильні оргвисновки,і цей барига за кермом,вже шукає іншу роботу.Жадність,має фраєра згубити..

мені особисто надзвичайно прикро, що конфлікт між водієм(!) "Шаленої Черепахи" та волонтерами "Допомога Армії - Рівне" породив хвилю обурення та звинувачень в бік рівненського перевізника. Одразу вкажу, користуюсь послугами "Шаленої Черепахи" регулярно, більш як 2 роки, і понад рік на безкоштовній, благодійній основі. Понад рік я та волонтери громадського руху "Лікарняні клоуни України" мають змогу користуватись послугами даного перевізника безкоштовно(!) та відвідувати людей котрі знаходяться в медичних закладах Києва, Рівного та інших міст. Все відбувається тихо, без фанфар та реклами, прийняв таке рішення особисто власник Денис Косюга, не знаю, як для вас, але для мене особисто це важливо. Можна багато говорити, а можна просто робити. "Допомога Армії - Рівне", займається ВАЖЛИВОЮ справою, проте під час будь якої волонтерської роботи, чи просто роботи не варто допускати у свою душу "гординю" і відповідно до даної позиції звинувачувати інших, не розібравшись у суті конфлікту та починати розкидати демагогічні упередженні звинувачення ( останнє стосується більше тих людей, котрі підготували даний матеріал, керуючись виключно емоціями)

если водила гандон то при чем тут фирма.

Я вже давно відмовився від послуг Черепах. І тепер пероконався, що не даремно. Мої друзі часто у Київ їздять. Скоро черепаха відчує "покращення і вдячність"

дякую волонтерам і Юрію Дюгу особливо! а таке бидло, як той водій, ще двадцять разів пошкодує

Шалена черепаха порушує закон. Вони маскують регулярні перевезення під нерегулярні, в змові з касирами автовокзалу і не продають квитки в касі. Тут на цілу кримінальнк справу, ухилення від сплати податків. Можна попробувати розслідувати.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.