Дайджест цікавого з мережі №9

Усім привіт. Давно не складав дайджест - були на те причини. Цей номер буде цікавим - корисні сервіси, картинки і матеріали, що надихають. Хороших вихідних - користуйтесь нагодою упіймати теплі дні й побути із друзями й рідними.  

«Одеть Надежду: как трое киевских парней создают популярные одежные бренды»

Mustang Wanted, Clan-P

Люблю такі матеріали – вони надихають. Особисто я, коли читав текст, придумав ідею, яку можна реалізовувати ^)

Это те самые ребята, которые одели половину Киева в цветные носки Sammy Icon и уже продают их на трех континентах. Это те самые ребята, в чьей футболке руфер Mustang Wanted фотографировался на московской высотке. Они создают  одежду «со смыслом», придавая простым и качественным вещам дополнительную стоимость.

 

«25 открыток про нас с вами»

Цей шикарний матеріал мені показала коліжанка – користуючись нагодою, хочу переказати привіт тобі, Олено! :)

Вражає те, із якою точністю ці листівки характеризують нас. Мене, як філолога порадувала та, де йдеться про повідомлення без помилок :)

 

«12 найкращих ландшафтних фото України»

Фонд Вікімедіа завершив національний фотоконкурс «Вікі любить Землю» і визначив 12 найкращих світлин, які ілюструють природні пам’ятки України.

Це справді фантастичні світлини – вчергове пересвідчився, що наша країна прекрасна. Сподіваюсь нарешті почнемо давати собі ради на цій Богом благословенній землі…

До речі, наразі кожен може допомогти Вікіпедії світлинами пам’яток Рівненщини – я для себе деякі відкрив, дізнався, деякими фото поділився; може приз виграєте.

 

«12 полезных сервисов для изучения иностранных языков»

Наразі про корисне – скільки би ми не вчили англійську в школі, потім п’ять років в університеті – і все одно ми її не знаємо. Настав час нарешті це зробити! Ці сервіси вам у допомогу. Для мотивації – ми в Європу рухаємося мову треба знати, щоб не відчувати себе там жителями РФ, які вважають, що всі всюди, де вони з’являються, мають вчити їхню мову. Переконав?

 

«Coffitivity»

Іще про класні сервіси. За допомогою цього можна «опинитися» в атмосфері кафе, що за задумом розробників має сприяти вашій концентрації на роботі, а також виявленню креативності.

До речі, раціо у їхніх думках є: загальну психологію мені у Житомирському державному університеті імені Івана Франка викладав Леонід Кобзар. Старий, дуже розумний, майже повністю сліпий викладач. Але міг легко сказати у якому підручнику на якій сторінці студент списав текст на іспиті…

Проте до баранів – так от Кобзар навів приклад, який я запам’ятав на все життя: у приміщенні де тихо, дуже важко сконцентруватися на роботі. А от, наприклад, у відносно шумній залі бібліотеки студент буде набагато продуктивніше працювати.

Coffitivity recreates the ambient sounds of a cafe to boost your creativity and help you work better.

 

І НА ДЕСЕРТ

Відео

Факт, який мені запам'ятався - в Україні виросло покоління, яке не знає, що таке dial-up... Учора перевірив - так і є :)

Музика

На фоні референдуму, результатами якого тепер тролять усіх сепаратистів у всьому світі, і який вибиває ґрунт з-під ніг кримських самозванців, захотілося послухати волинку, а саме неофіційний гімн цієї країни, яку любить її народ, боровся за неї століттями - і таким чином показує приклад нам, українцям.

Дайджест №1

Дайджест №2

Дайджест №3

Дайджест №4

Дайджест №5

Дайджест №6

Дайджест №7

Дайджест №8

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.