Рівненська стоматологія вітає рівнян із Днем смайлика

Кожного року, 19 вересня, у всьому світі відзначається незвичайне свято - День народження дружелюбного електронного символу - День народження "Смайлика". 19 вересня 1982 професор Університету Карнегі-Меллона Скотт Фалман вперше запропонував використовувати три символи, що йдуть підряд - двокрапка, дефіс і заслони дужку, для позначення "усміхненого обличчя" в тексті, який набирається на комп'ютері. Це було серйозним поповненням електронного лексикону.

"Смайлик" замінює те, чого не дістає в спілкуванні за допомогою чату або електронної пошти - інтонацію голосу й міміку. "Смайлики" допомагають краще зрозуміти співрозмовника, вловити його настрій, врешті-решт, вони просто забавні і викликають позитивні емоції.

Рівненська стоматологія "Студія посмішок" також вітає всіх з цим незвичайним святом і бажає частіше посміхатися один одному!

СТОМАТОЛОГІЧНА КЛІНІКА "СТУДІЯ ПОСМІШОК" пропонує: якісне та безболісне лікування зубів, гігієнічна чистка зубів, відбілювання, протезування і все це за дуже доступними та помірними цінам. 

Наші контакти: м.Рівне, вул.Набережна, 2

тел: 098-10-800-62 

На правах реклами.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.