Студенти Острозької академії отримали стипендії за здоровий спосіб життя

У Національному університеті «Острозька академія»  десять студентів отримали іменні стипендії Фонду імені Володимира Кузя «За здоровий спосіб життя». Уже сімнадцятий рік поспіль вручати нагороди приїжджає з Канади почесний академік Острозького Академічного Братства, племінниця засновника Фонду Віра Маланчій.

«Зараз люди живуть в такий час, коли спорт має дуже важливе значення. Ми багато часу проводимо за комп’ютерами, телевізорами і мало рухаємося. А рух — це життя. Зараз ми не працюємо так важко фізично, як колись. І тому маємо підтримувати своє тіло у хорошій формі за допомогою спорту, аби бути здоровими. І це потрібно робити не лише у студентські роки, а й упродовж усього свого життя», - зауважила Віра Маланчій.
Нагадаємо, що Фонд створений та існує на кошти Володимира Кузя, громадського діяча української діаспори в Канаді, які він після своєї смерті заповів на суспільні потреби для молоді.

Захід відбувся у формі бесіди, під час якої кожен із стипендіатів розповів про свої спортивні досягнення та власне бачення здорового способу життя.

Учасники заходу отримали грамоти та книги. До речі, книгу «Вершник з України» Юрія Купченка, подаровану студентам-переможцям, переклали з англійської на українську мову Віра Маланчій та Володимир Кузь.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.