На Рівненщині ще одна церква УПЦ-МП відійшла до Київського патріархату

Вчора, 20 вересня, громада церкви Нерукотворного образу Христа Спасителя в селі Ходоси Рівненського району вирішила перейти від УПЦ-МП в підпорядкування Київського патріархату. За свідченнями селян, це рішення виникло після престольного свята. Коли запрошений панотець із сусіднього села почав молитися у їхньому храмі за Путіна і «військо руське».  Після цих слів велика частина прихожан вийшли з церкви, а за кілька днів створила громаду Київського патріархату.

У суботу було проведено збори громади. За результатами збору підписів: більше 200 прихожан висловились за перехід церкви під юрисдикцію УПЦ-КП; 4 – проти і 16 – утримались. Але на цьому не скінчилось. Всередині церкви замкнулися ті прихожани, які залишилися в Московському патріархаті. Один із них застосував газовий балон до людей, які намагалися відчинити двері. Чоловіка затримали, факт зафіксували в міліції.

Священик Хотинської церкви Нерукотворного образу Христа Спасителя, котрий досі був її настоятелем, запевняє, що сам ніколи не молився за Путіна, бо вважає його причиною українських нещасть. Надалі з інцидентом навколо церковного приміщення розбираються правоохоронці.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.