Кандидат в нардепи від Рівненщини: заява щодо самозванства - чорний піар проти мене

Як повідомляв сайт "ВСЕ", на редакційну пошту сайту «ВСЕ» надійшов лист від спільноти оцінювачів Рівненської області. Текст листа стосувався розміщеної на сайті інформації про рівненських кандидатів в народні депутати від партії Арсенія Яценюка «Народний фронт».

У тексті листа оцінювачі повідомляють, що не делегували повноважень Гонтар Н.Б. представляти громадські організації «УТО», «Ліга землі», «Спілка оцінки землі».

Журналіст сайту "ВСЕ звернулась за коментарями до керівників обласної організації партії Народний фронт, народного депутата Юрія Вознюка та самої Наталії Гонтар.

Народний депутат України VII скликання Юрій Вознюк не став коментувати появу у списку кандидатів у народні депутати Натілії Гонтар:

- Вам варто звернутись у обласний штаб "Народного фронту" до Вадима Сидорчука.

У свою чергу член Координаційної Ради Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ», депутат Рівненської обласної ради Вадим Сидорчук перенаправив до прес-служби обласного виборчого штабу. Заваживши, що не може володіти всією інформацією.

- Вам варто звернутись у прес-службу обласного штабу, адже це технічна інформація і я нею не володію.

У прес-службі обласного штабу "Народного фронту" повідомили, що інформація про список кандидатів є попередньою, а остаточний список та коментар обов'язково нададуть пізніше. Попри те, що від обіцяного моменту минуло вже кілька днів, лист із спростуванням чи коментарем на редакційну пошту так і не надійшов, а телефон прес-служби не відповідає. Однак редакція сайту "ВСЕ" все залишає право на відповідь штабу Народного фронту і готова опублікувати відповідь виборчого штабу. Як тільки вона потрапить у розпорядження журналістів сайту "ВСЕ".

Журналіст звернулася за коментарем і до самої Наталії Гонтар, проте її телефон не відповідав. А на наступний день на редакційну пошту надійшов лист із офіційною заявою Наталії Гонтар. Надаємо текст без змін та виправлень:

аява

Я, Гонтар Наталія Броніславівна, вважаю, що інформаційний ресурс сайт «ВСЕ» було недобросовісно використано окремими особами задля власної вигоди та зведення рахунків. У матеріалі опублікованому http://vse.rv.ua/news/1410935557-rivnenskiy-kandidat-v-nardepi-vid-narodnogo-frontu-samozvanka.html  наводиться текст листа оцінювачів Рівненщини, цитую «Ми не проводили жодних  зборів та не делегували Гонтар Н.Б. повноважень представляти громадські організації, членами яких ми є…». Заявляю, я не була висунута організаціями  УТО, «Ліга землі» та «Спілка оцінювачів землі». У моїй автобіографії лише було подано, що я є членом цих організацій. Відтак, вважаю що в даному випадку задіяна маніпулятивна технологія по створенню інформаційного приводу для використання Чорного піару.

Я, як кандидат у народні депутати, підтримую проведення чесних виборів і засуджую використання брудних політичних технологій. Я розумію, що триває політична боротьба і окремі кандидати в народні депутати готові на все, щоб принизити опонентів."

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.