У буферну зону в Донбасі увійдуть Маріуполь, Донецьк і ще кілька міст. МАПА

Згідно домовленостей підписаних у Мінську, в зоні бойових дій на Донбасі буде створено так звану буферну зону. По неї увійдуть міста Маріуполь, Донецьк, Макіївка, Ясинувате, Горлівка, Дебальцеве, Алчевськ, Стаханов, Первомайськ, тощо. Про це пише інтернет-сайт "Gazeta.ua".

Нагадаємо, домовленості, підписані 20 вересня в Мінську, передбачають створення на Донбасі 30-кілометрової зони припинення вогню. Зокрема, домовленості передбачають, відведення протягом доби з моменту прийняття меморандуму засобів ураження калібром понад 100 мм від лінії зіткнення на відстані не менше 15 км з кожної сторони, в тому числі з населених пунктів, що дає можливість створити зону припинення застосування зброї шириною не менше 30 кілометрів - зони безпеки.

При цьому передбачається відведення артилерійських систем калібру понад 100 мм на віддалення їх максимальної дальності стрільби.

В цій зоною шириною 30 км заборонено пересування авіації, крім літальних апаратів ОБСЄ. Також в "зоні безпеки" заплановано розгортання моніторингової місії ОБСЄ.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.