Путін і Аліна стали героями відеокліпу про війну в Донбасі

Відеокліп про українсько-російську війну в Донбасі набирає обертів в Інтернеті. За сюжетом відеокліпу, причиною війни в Донбасі, стало непорозуміння між Володимиром Путіним і Аліною. А про саму війну, як сказано в коментарі до кліпу, росіяни так і не дізнаються.

"Росіяни, в основному, так ніколи й не дізнаються про те, що Росія напала на Україну. І, звісно, ніколи не покаються.

По-перше, вони в це не повірять. Навіть ті з них, котрі проїхали по нашій землі в танках та вбивали українських солдатів з гармат. Вони назвуть це якось інакше. Скажуть – приснилось.

По-Друге, громадянська війна у Росії, котра почалась в Україні, як не дивно, зітре з пам’яті росіян сам факт чогось подібного. Їм буде просто все одно, так само, як все одно що зараз в Україні. Просто кортить убивати. Наприклад чужиї людей.

У переважній більшості росіяни переконані, що Росія ніколи (взагалі ніколи) ні на кого не нападала. Ця здорова країна у півконтинента з’явилась сама, від вологості. Просто так.

Основою російської культури – своя брехня про себе". - сказано в поясненні до кліпу.

Коментарі

дегенерат,не екстрополюй свою вироджену фізіологію на інших:))))

Це типу, не обісцятись від сміху з вашого Путлера?

штаны не испачкай, от "задоволення"

ні,козломордий,краще дивитись і отримувати задоволення:)))

там один поляк на собаку костюм паука одел, тоже очень много просмотров. А ФСБ да, измельчало- воюем Армией с реконструкторами, дедами морозами и эмэмэмщиками с проститутками.

А сім тисяч з "хвостиком" переглядів - це по вашому не "оберти"? Да, ізмєльчало нинчє ФСБ, якщо на нихх вже такі слабаки працюють

Клип настолько замечательный, что его можно сравнить с коллективным обливанием водой из ведра, такая же помощь воюющей армии и стране. "набирає обертів"----лучше удалить и не позориться

путин - СУКИН ! Ла-ла-ла !!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.