Ходоська громада під Рівним не хоче «молитися за Путіна»

Всередині церкви Нерукотворного образу Христа Спасителя, що в селі Ходоси на Рівненщині, замкнулися прихожани Московськоого патріархату. Один із них застосував газовий балон до людей, які намагалися відчинити двері. Чоловіка затримали, факт зафіксували в міліції. Напередодні від московської громади церкви відійшла значна частина парафіян. Селяни стверджують, що під час престольного свята гість-панотець із сусіднього села почав молитися у їхньому храмі за Путіна і «військо руське».

Коментарі

оце то ти Юра і прославився!!!!!!!!

В чому криються прчини проблем рекомендую прочитати ось тут http://vse.rv.ua/news/1410258222-ne-mi-skriplyuvali-pidpisami-nekanonich... ТА ОСЬ ТУТ http://vse.rv.ua/news/1410175847-mitropolit-rivnenskiy-i-ostrozkiy-nashi... Можливо почерпнете для себе шось пізнавальне.

лише те,що я з тебе,убогої,сміюсь:))))))))))))))піднімаєш настрій,серед сірого осіннього дня:)))живу,буду жити - радіти,і сміятись з таких інфузорій ,апологетів "канонічної":))

Істерика у вас! Нехай я убога! А що тоді казати про вас,коли після кожного речення "смайлики". Дуже я бачу ви весела людина і дуже грамотна! Початок речення у вас з маленької букви! Не варто старатися тут когось образити,не треба! Живіть собі і радійте поки ще можете!

шо за істерика ,мадам?:)))ти-тому,що це тирнет,і моє ставлення до прихожан тіпа "канонічної":))а,якщо вже -Ви,то з великої букви,а не просто вираження множини,убога:)))

ви мені не тикайте, про що ви говорите,про яких збоченців! я бачу що ви взагалі не вкурсі про що тут мова!

ти,одна з чотирьох,що за збоченця в рясі і погонах ФСБ-гражданіна гундяєва?:))

У Ходосах ніхто і ніколи не молився за путіна, це все брудна брехня однієї бабці якій насправді байдуже до якої церкви іти! У першу чергу треба запитати ту "громаду" яким чином вони зайшли до храму,як вони били священників,як зривали з них хрести! Скажіть хто за це відповідатиме,хто допустив це! Може сільський голава,представник якого брав участь у штурмі храму?Чому про ці подробиці ніхто не пише? Нехай доведуть що там молились за путіна,нехай покажуть відео чомуж нема доказів, чи у них є просто слова? Слова це не доказ,сказати можна що завгодно!

Інформація про інцедент є на сайті take info. Але ні автора, ні можливості висловити точку зору пересічного вірянина там не має. Знайшли "невістку" у вигляді районної влади. Проте, не звернули увагу на інтерв"ю однієї із прихожанок, яка сказала, що з самого початку церква мала бути українською, тобто конфлікт було закладено вже давно і не "Свободою".Дуже вже не любить автор "Свободу" та відверто про це сказати боїтьсяю Ось таке аоно рівненське інфо.
PSЩира дяка ВСЕ за надану можливість висловлювати точку зору.

В Израиле за изнасилование детей задержан российский священник Глеб Грозовский http://podrobnosti.ua/criminal/2014/09/22/994492.html Також, "раскольнікі" винні...от,така в них,тіпа церква,а кагебіст в рясі-гундяйка-самий головний любитель хлопчиків..

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.