Рівненським кандидатам кинули виклик #‎bordbucketchallenge‬

Група волонтерів "Допомога армії – Рівне" кидає виклик ‪#‎bordbucketchallenge усім кандидатам в нардепи та політичним партіям на Рівненщині: 

- Любі кандидати, перестаньте катувати рівнян своєю жахливою зовнішньою рекламою. Їх непрофесійність та безрезультатність відмічають не тільки виборці, а й політичні експерти. Ви викидаєте на вітер тисяч гривень, які можна витратити на амуніцію солдатам, займаєте рекламні площини для соціальної реклами підтримки армії. Хочете "вліпити" на білборди своє прізвище – робіть це з розумом. Розміщайте соціальну рекламу "Допомога армії – Рівне", де на частині борду буде згадка й про вас.
Ось тут можна завантажити зразок та робочий файл білборда: http://www.ex.ua/81032491

Ми кидаємо вам виклик! Щоб гідно прийняти його #bordbucketchallenge треба розмістити інформаційні білборди та передати волонтерам "Допомога армії – Рівне" для рівненських солдатів суму в 10 тисяч гривень. Далі виклики можна передавати іншим кандидатам. Якщо кандидат проігнорує виклик він зобов’язаний передати для підтримки армії 50 тисяч гривень, або знятися з виборів і не обманювати виборців у чесності своїх намірів.

Отож ми кидаємо виклик: Юрій Луценко, Віталій Чугунніков, Олексій Муляренко, Василь Яніцький, Alexandr Danilchuk, Осуховський Олег, Олександр Дехтярчук, Дмитро Якимець, Юрій Вознюк, Сергій Кошин, Сашко Нэвжэ, Igor Broshuk, Валентин Королюк, Зоряна Богуславська, Богдан Файфура, Святослав Євтушенко, Сергій Євтушок, Vitaliy Shabunin, Василь Туз, Юрій Шарманський, Галина Кульчинська, Михайло Вервега, Іван Груник, Руслан Мальований, Олексій Бучинський, Олександр Савчук, Юрій Єфименко, Юрій Кічатий, Алла Шейн, Олександр Шатов, Микола Андрюшин, Олександр Лащук, Андрій Лозовий, Юрій Собчук, Іван Шевчук, Олег Колодич, Олександр Чуприна, Василь Берташ.
Список оновлюватиметься.

Хочете допомогти солдатам?
Гривня:
Карта Приватбанк 4149 6258 0447 6834 Дюг Юрій Олександрович
Долари:
beneficiary: diuh yurii
account: 6762462680551501
bank of beneficiary: PRIVATBANK swift code: PBANUA2X
intermediary bank: JP MORGAN CHASE BANK swift code: CHASUS33
correspondent account: 0011000080
IBAN: UA873052990006762462680551501
Євро:
beneficiary: diuh yurii
account: 6762462680551774
bank of beneficiary: PRIVATBANK swift code: PBANUA2X
intermediary bank: Commerzbank AG Frankfurt am Main Germany
swift code: COBADEFF
correspondent account: 400886700401
iban: UA883052990006762462680551774

 

Ключові слова: 

Коментарі

Для цього потрібно: ефективна влада, нормальні закони та контроль за їх виконанням, фахові та ефективні менеджери в уряді та контроль народу України за цим всім. Гроші теж добре - але їх потрібно буде постійно збирати.

Армію, патріотичними гаслами і бордами "Україні переможе" не розбудуєш. Для цього треба гроші, а не слова.

Спочатку ніби добре, бо справді ця "ненав"язлива" реклама вже більше дратує, ніж агітує, Тим паче є розуміння грошей викинутих на вітер у важкий час. Але потім:"Якщо кандидат проігнорує виклик він зобов’язаний передати для підтримки армії 50 тисяч гривень, або знятися з виборів і не обманювати виборців у чесності своїх намірів." На підставі чого???? Є стаття закону, яка це регламентує? А ми ж хочемо жити у правовій державі.

Це форменне вимагання )) Є різні бюджети. На вибори, на їжу, на благодійність. І чому хтось вважає що може вимагати у когось стати благодійником? Підіть до Туза чи Шабуніна і подивіться як живуть, як лікували дружину і за чиї кошти, чи заробляють по стільки щоб віддати по 10 чи 50 тисяч, чи самі і за свої гроші борди роблять чи будуть робити. Мабуть і інші кандидати -= то мають бути не мішками з грошима в очах виборців , а потенційними законотворцями. І якщо ви готові рекламувати, рекомендувати БУДЬ-кого, хто дасть вам гроші, нехай і на благі цілі, чим ви відрізняєтесь від тих хто за 200 гривень готовий проголосувати за БУДЬ-кого хто їх дасть?

Вознюк,Муляренко и т.д-по городу и району Ваших бигбордов многовато ,так что будьте откровенными в своих поступках и высказываниях.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.