Депутат Рівненської облради почав війну з УБОЗом

Схоже, що навколо депутата Рівненської обласної ради Олексія Кособуцького розгорається скандал. По суті це продовження протистояння, яке розпочалось в минулі роки, коли Кособуцький був головою бюджетної комісії. Результатом протистояння стала відставка голови комісії. В результаті низки скандалів і звинувачень. В кулуарах ради говорили, про те, що команда Берташа в такий спосіб звела рахунки з Кособуцьким. Але на цьому, як виявилось, історія не закінчилась. На адресу редакції прийшов лист від колишнього керівника бюджетної комісії.

Подаємо без скорочень і редагування:

"19 вересня 2014  Рівненський міський суд зобов'язав першого заступника прокурора Рівненської області  відкрити кримінальне провадження про вчинення злочинів працівниками Рівненського УБОЗу та слідчого управління УМВС.  

Протягом п'яти місяців я намагався у відносинах з працівниками УБОЗУ з'ясувати свій статус у кримінальних провадженнях , які намагалися пов'язати з моїм ім'ям. У відповідь отримував лише погрози , наглу публічну брехню та неймовірний тиск на бізнес , що мені належить. 

Апелювання до законів чи просто здорового глузду - не привели до жодних результатів. 

Вимушений був звернутися до суду, оскільки кінця цим діям не бачу. 

Звинувачую оперуповноваженого Рівненського УБОЗ Копія Ігоря Михайловича та заступника УБОЗ Воронцова Павла у виконанні політичного замовлення по дискредитації мене , як політика та намаганні знищення мого бізнесу. 

Готовий доводити свою правоту доступними мені, як громадянину, засобами. 

Переконаний - істина одна і якщо ти правий - ти виграєш. 

Олексій Кособуцький".

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.