Рівняни-"сміттєсортувальники" можуть поїхати у Європу

Популяризувати роздільний збір сміття у Рівному вирішили мотивацією. «Санком» пропонує рівнянам підтримати екологію свого міста та взяти участь у першому в Україні екологічному конкурсі «Стань Європейцем вже сьогодні». Переможець конкурсу отримає путівку в тур по містах Європи.

Для того, щоб взяти участь у конкурсі потрібно розпочати сортувати сміття у себе в дома, викидати його в окремий контейнер та поділитися своїм досвідом запровадження роздільного збору сміття на фото. Фотографії з інформацією про їх автора можна надсилати у приватні повідомлення на сторінку «Санком-Рівне» в «Фейсбуці», на електронну адресу mysankom@gmail.com, або приносити в офіс компанії за адресою: м. Рівне, вул. Шевченка, 45 (1 поверх).

Прийом фотографій триватиме з 22 вересня по 1 листопада. Кожному учаснику конкурсу буде присвоєно номер, який ми йому надішлемо. Далі всі учасники будуть запрошені на розіграш. Номерки тих людей, хто прийде будуть вкинуті у лототрон. Таким чином,  переможець буде визначений шляхом обрання одного із номерів в сліпу, який витягне найменший із присутніх на нагородженні. Про дату його проведення повідомимо додатково. Окрім того, інші учасники конкурсу теж отримають подарунки від «Санком-Рівне».

Про це повідомили у прес-службі "Санком-Рівне".

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.