"Рівнеазот" працює на повну потужність

На підприємстві ПАТ «Рівнеазот» завантажено усі виробничі потужності  на понад 100 відсотків.

Про це повідомляє Рівненська ОДА з посиланням на прес-службу ПАТ «Рівнеазот».

Така інтенсивність виробництва міндобрив зумовлена необхідністю забезпечити потреби українського ринку в азотних добривах у період осінньої посівної кампанії.

- Цехові потужності з виробництва аміачної селітри завантажені на 104,2 відсотки. Цех складних мінеральних добрив, який випускає вапняково-аміачну селітру працює з завантаженням виробничих потужностей 126,4 відсотки, – розповідає голова правління ПАТ «Рівнеазот» Михайло Заблуда.

Лише у серпні цьогоріч підприємство випустило 50,37 тисяч тонн аміачної селітри. Її реалізація для потреб вітчизняних аграріїв склала 70 відсотків від усіх продаж цього міндобрива.

- За нашими оцінками, які також збігаються з прогнозами профільного міністерства, для проведення осінньої посівної кампанії цього року українському аграрному ринку буде потрібно 340-350 тисяч тонн азотних добрив у перерахунку на діючу речовину. З урахуванням наших складських запасів, ми повністю і в необхідні терміни покриємо ці потреби, – зазначив генеральний директор OSTCHEM Олександр Халін.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.