Хахльов отримав від рівненської міліції "шедевр" на запитання про спалене авто

Підприємець Олексій Хахльов отримав відповідь від обласного управління міліції щодо розслідування підпалу його автомобіля у лютому цього року.

– О, накінець отримав відповідь з Рівненського МВС щодо розслідування по підпалу Мерседеса. Звертався до пана Щирука, а відписав добродій Лішневець... Мабуть, ну дуже зайнятий пан начальник для того, щоб відповісти, – написав у "Фейсбук" Олексій Хахльов.

"– По суті, як на мене, це шедевр бюрократичної писанини:

1. Підпал стався в лютому, зараз вже вересень. Міліція активно працює, а керівництво постійно контролює але... Жодних результатів по розкриттю злочину немає. Виконавці не ідентифіковані, замовники не з'ясовані, ніхто не покараний, збитки не компенсовано.

2. Лише після звернення надано письмові вказівки для "прийняття законного процесуального рішення у розумні строки". Це які строки мають шанс бути Розумними для міліціонерів?

3. І як апогей апофеоза – "про прийняте рішення повідомимо згідно КПК". А вже в останньому абзаці – "в разі непогодження з рішенням, маєте право його оскаржити". Що оскаржити? Рішення, якого ще не існує?? Ви хоч самі читали те, що надрукували ваші помічники, а ви власноручно підписали???

Наостанок, у мене чомусь немає великих сподівань на вдале розслідування цієї справи. І справа тут не в професійності безпосередніх слідчих – я не сумніваюсь, що вони чесні та кваліфіковані правоохоронці. Мабуть є ще якісь фактори, які приховані за формальною по суті та абстракціоністською по формі відпискою поки що керівництва УМВС Рівненської області", – підсумував підприємець.

Нагадаємо, 10 лютого о 5:30 ранку спалили авто одному з лідерів ВО "Майдан" Олексію Хахльову. Тоді відомості за даним фактом було внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 194 (умисне пошкодження майна) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, 10 лютого о 5:30 ранку спалили авто одному з лідерів ВО "Майдан" Олексію Хахльову.

Тоді відомості за даним фактом було внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 194 (умисне пошкодження майна) Кримінального кодексу України.

Коментарі

Претензії "підприємця" (екс-зятя), і підконтрольного йому сайту до правохоронців набагато безглуздіші, ніж можна собі уявити.
Якщо по суті, то начальник такі листи в принципі не пише, а цим займається відповідальний заступник, максимум що робить в таких випадках начальник - це візує подібний лист.
Тепер по суті:
1 - Які Ви хочете результати? Хоча, давайте так, що не зробила міліція, щоб розкрити злочин? Що мала зробити міліція, щоб розкрити злочин "встановити виконавців, замовників...бла-бла-бла", а точніше яким чином вона мала це зробити? Пояснення відібрала у всіх теоретично причетних до справи (Хахльова, співробітників Швейцарії тощо)? Думаю, що так. Орієнтування на підпальника зробила? Думаю так. Відео вивчила, експертизи провели? Напевно. Що ще не зробила міліція, може такий розумний Хахльов підкаже, а може він щось приховує? Дивний збіг обставин, відразу після підпалу автомобіля, "активіст" Хахльов відразу зник з поля зору усіх громадських та масових акцій, що в той час вирували у місті, хоча до того, був їх активним учасником із показовими виступами перед журналістами.

2. Не перекручуйте слова. Вказівки дано не після звернення горе-підприємця, а ще краще почитайте КПК, і тоді будете трошки розбиратися в процесуальному законодавстві, бо виглядаєте якось смішно.
3. Знову перекручуєте слова. "про прийняте рішення повідомимо згідно КПК" - це стосується кримінального провадження, а "в разі непогодження з рішенням, маєте право його оскаржити" - стосується звернення підприємця, щодо неналежного розслідування провадження. На скільки зрозуміло з цього листа, то службове розслідування не встановила порушень у розслідуванні. Якщо хахльов з цим рішенням не згоден, тоді він може скаржитись у вищі інстанції. А взагалі, то знову ж таки, читайте КПК, і не будете виглядати як дилетанти.

4. А перевести цю битовуху в якусь політичну площину - це вже попахує "школою кисельова", який з нічого створює "радіоактивну пиль" з відповідним запашком...

А хахльову варто змиритися з тим, що це "вісяк", який немає можливості розкрити, і, якщо він думає, що це змова проти нього, то хай зайде в той же УМВС, і подивиться скільки подібних справ "складено в шухляду", і це однозначно не через якісь упередження або неналежну роботу правохоронців, а через те, що знайти та встановити підозрюваних немає можливості, особливо, коли потерпілий не все говорить...

Успіхів!

ПС:Я не міліціонер, і до цієї кантори немаю жодного відношення, просто на очі попалося це повідомлення у ФБ, і вирішив переглянути, а те що прочитав - це повне лицемірство та брехня, нам такого вистачає на ватних ЗМІ, але бачу, що послідники кисельова множаться і у Рівному, а цього не можна допустити!!!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.