На Рівненщині у сільській школі дбали про мир

Двадцять п’ять років тому 21 вересня Генеральна Асамблея проголосила Міжнародний день миру, як день загального припинення вогню і відмови від насильства. З тих пір він і відзначається в Організації Об’єднаних Націй. Він покликаний змусити людей не тільки задуматися про мир, але і зробити щось заради нього.

ООН використовує святкування Дня миру, для залучення уваги до своєї різнобічної роботи в підтримку миру і для того, щоб спонукати окремих людей, групи та громади на всій планеті до осмислення проблем миру та обміну інформацією та практичним досвідом діяльності по його досягненню.

Учні Дорогобузької школи цьогоріч відзначали це свято по особливому. В очах кожної дитини тремтіли сльози і нестерпне бажання повернення миру. Ми провели флешмоб, умовою якого було прийти  у вишиванка, підтверджуючи цим свої патріотичні почуття до України. Кінцевим результатом флешмобу було створення дітьми слова "МИР". Учні початкових класів приймали участь в акції "Ми голосуємо за мир!" та колективній роботі "Голуб - символ миру!", де діти виготовили  голубів з білого паперу. Старші школярі із задоволенням прийняли участь в акції малюнків на асфальті "Діти малюють мир!" Тут всі були рівні. Крейда в руці, часточка асфальту і вир фантазій для усіх бажаючих. І нехай весь світ, не лише в цей день, а й завжди, буде добрим, веселим,яскравим і творчим!

Як важливо, щоб на землі був мир. У мирний час люди почувають себе спокійно, вони зайняті своїми турботами, справами, у них немає страху. Дуже важливо жити не лише в мирному з іншими країнами світі, а й в країні, де панує спокій та суспільна злагода.

Ще зовсім нещодавно ми жили у мирній державі і не знали війни. А тепер кожне серце стискається, коли бачиш колони військових, які йдуть на смерть заради здобуття миру, заради чистого неба над головою, заради світлого майбутнього своїх дітей, дружин, матерів і рідних. 

Таке враження, ніби життя показує нам історію з минулого, і ці молоді солдати- це сьогоднішні сивочолі ветерани — уособлення пам'яті нашого народу, уособлення слави, надії і віри в себе. А над ними майорять прапори і виграє блакиттю високе небо. 

Не можна допускати нові війни. Політики мають знаходити способи домовлятися між собою, адже сучасна зброя може знищити все людство за лічені години. Нехай же над світом чуються тільки залпи "салютів миру", а не бойових гармат.

Треба молитися за єдність нашї держави і за життя тих воїнів, яким необхідні наші молитви.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.