Податківці Рівненщини продовжують допомагати військовим, пораненим і біженцям

Усі працівники фіскальних органів Рівненщини продовжують усіляко підтримувати українську армію, допомагають біженцям зі сходу країни. Наразі податківцями вже зібрано благодійної допомоги на суму близько 100.000 грн. Гроші спрямовані на підтримку рівненських військових, поранених, родин, у яких члени сім’ї знаходяться у зоні АТО. 

– Ми із колегами також купували бронежилети, каски, продукти харчування для наших вояків. Здавали кров для військових госпіталів, і одноденний заробіток перераховували, і багато чого іншого. Тобто ми не припиняли роботу в цьому напрямку і будемо робити стільки, скільки буде потрібно, – запевняє начальник Головного управління Державної фіскальної служби у Рівненській області Дмитро Зайцев.

За його словами також податківцями надано матеріальну допомогу для лікування поранених. Також у Центрі соціально-психологічної допомоги допомагають переселенцям із Луганська, які нині проживають у м. Рівному.

– Друзі, нам усім іще не час розслаблятися, маємо і далі продовжувати нашу спільну роботу з укріплення нашої обороноздатності. Це важливо зараз використати ситуацію і максимально забезпечити наших хлопців на передовій. Ми переможемо, – наголошує Дмитро Зайцев.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.