Постраждалих від смерчу у Костополі підтримають фінансово

Напередодні ввечері Костополем пронісся смерч, в результаті чого постраждало близько 70 будинків. Сьогодні голова обласної ради Михайло Кириллов виїхав на місце події, щоб на власні очі побачити масштаби руйнувань. Разом з міським головою Євгеном Денисюком побував в домівках костопільчан, які постраждали найбільше.

Боротися з наслідками стихії почали ще вчора ввечері, за інформацією мера міста, задіяна вся комунальна техніка, люди працювали цілу ніч і здебільшого, на вулицях міста, лад вдалося навести власними силами. Однак проблеми залишилися у костопільчан в чиїх помешканнях позривало дахи. Далеко не всі мають фінансову можливість власними силами відбудувати зруйноване, тому звертаються до влади за фінансовою допомогою. У свою чергу міський голова Костополя Євген Денисюк звернувся за нею до голови Рівненської облради.

 - Про конкретні суми поки не йдеться, збитки наразі тільки підраховуються, ми з свого боку обов’язково допоможемо. Головне у цій ситуації, що обійшлося без жертв серед населення, - зазначив голова обласної ради Михайло Кириллов.

Про це повідомили в прес-службі Рівненської облради.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.