ОПОРА: На Рівненщині Ляшко підтримує Королюка?

У тижневиках «Скриня» та «Джеркало плюс» від 18 вересня з’явилась ідентична стаття «Ляшко підтримує Королюка». Автор матеріалу теж один -  Дмитро Даниленко. В статті мова йде про те, що кандидата в народні депутати і чинного депутата Верховної Ради України Валентина Королюка підтримує не лише «Батьківщина», а й Радикальна партія Ляшка. Проте в обласному штабі Радикальної партії інформацію не лише заперечують, але й готують її офіційне спростування.


 
У статті мова йде про те, що політичні сили, які виступають проти російської окупації, проти угод з терористами, підтримують позицію Валентина Королюка стосовно покарання сепаратистів та позбавлення їх українського громадянства. «Королюк у Верховній Раді сьомого скликання вистояв перед тиском «регіоналів», не перебіг до Януковича» - йдеться в статті.


 
Громадянська мережа ОПОРА звернулась за коментарем до голови Рівненської обласної організації Радикальної партії Олега Ляшка Назарія Поліщука. За словами пана Назарія, партійці обурені розповсюдженням цієї неправдивої інформації, адже по 154-ому виборчому окрузі від Радикальної партії балотуватиметься кандидат Роман Стасюк. 
«Стосовно цього матеріалу ми будемо готувати спростування» - повідомив керівник обласної організації.
 
Валентин Королюк, кандидат в народні депутати України по 154-ому виборчому округу в свою чергу зазначає: «Те, що Олег Ляшко підтримує мене як народного депутата від 154-го округу, – аж ніяк не дезінформація. Така підтримка була висловлена мені лідером Радикальної партії в ході пленарного засідання у минулий вівторок, 16 вересня, після голосування за закони, що передбачають амністію терористам та надання окупованим територіям Донбасу «спеціального статусу». Причому Олег Ляшко навіть дав усну згоду на те, що я оприлюдню інформацію про його підтримку. З Ляшком я спілкуюся як з колегою, адже ми обоє – народні депутати. Натомість місцеві діячі Радикальної партії можуть просто бути не в курсі всієї повноти інформації». 

Про це повідомили в ГМ «ОПОРА».

Коментарі

Спочатку прикривався Юлькою, тепер Ляшком, а далі що - фіговим листком! Зрештою, це й не дивно, треба ж чимось прикриватися кандидату, якщо в нього суцільна нагота. Як депутат - просто нульовий. І толку від нього в парламенті - нуль. Вже не кажучи, що для округу, по якому пройшов, жодної із тисячі обіцянок не виконав. Ну хіба що морозивом виторговував собі репутацію. Але ж репутація, як і морозиво, швидкотанучі. В цьому народ уже розібрався...

Назарчик знову під...бався, минулі вибори все бігав по місту від одного бізнесмена до іншого намагаючись подорожче продатися. Вішав лапшу, що якщо з ним будуть працювати, то обласна оргінізація партії забезпечить голоси. Те саме і зарез.... Шановні бізнесмени, рейтинг Ляшка в цьому випадку вам ніяк не допоможе том,у що в області крім обласної організації партії не має жодної первинної організації. А це говорить про те, що відсутня мережа агітаторів.

барижний магнат змінив орієнтацію?:))чи,завжди був таким???латентним:))))

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.