Мер Рівного подарував біженцям з Донбасу бурштин

Зустріч дітей-переселенців зі сходу з міською владою Рівного відбулася сьогодні в рівненській СпШ № 15. З дітлахами поспілкувалися міський голова Володимир Хомко, його заступник Галина Кульчинська та начальник міського управління освіти Василь Харковець. За круглим столом обговорили подальші плани, а також познайомили дітей із історією та визначними місцями Рівного та Рівненщини. 

- У зв’язку з складною ситуацією у країні ви опинилися далеко від рідної домівки. Але ми сподіваємося, що у нашому місті ви почувайєтеся безпечно та впевнено. При бажанні навіть можете залишитися жити в Рівному, адже нам потрібні нові, молоді обличчя. Рівне - чисте, спокійне та зелене місто, в якому багато цікавих місць. Ви можете відвідати музей чи зоопарк. Крім того пропоную вам також організувати екскурсію до Львова. Певен, такою поїздкою будете задоволені, - звернувся до дітей Володимир Хомко.
Діти зі сходу, а це школярі 8-11 класів, хоч трішки і хвилювалися, але були приємно здивовані невеличкими подарунками для кожного з них - кулоном з бурштину. У підсумку домовилися організувати майбутні поїздки або екскурсії, ініціаторами яких будуть діти.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.