Військовий сімейний скандал у Рівному: думка батька

Одразу після публікації статті на сайті "ВСЕ" про сімейний конфлікт у родині військового, до редакції звернувся Микола Чумак, який раніше відмовився надати коментарі щодо питання розлучення та спростував оприлюднену інформацію.

- Я не наркоман і ніколи не вживав наркотики. Я можу пройти будь-які аналізи. По-друге, я не погрожував своїй дружині. Дитина без нагляду, жінка  в 7 ранку їде на роботу а в 10 вечора повертається. Доглядають за дитиною батьки, а батькам дитина не потрібна. Я вважаю, що з дитиною потрібно займатись, виховувати її, а не перекинути на батьків. Я не хочу забрати дитину, а забезпечити їй хороші умови. Я зранку буду завозити дитину в школу і забирати її, вже домовився зі своїм керівництвом.

Також Микола прокоментував ситуацію, яка сталась у магазині

- Дружина казала, що ніде не працює, але я знаю, що вона працює у магазині "Воронін" і ми прийшли, щоб перевірити це. Вона не працевлаштована офіційно впродовж 4 років. Ми прийшли задокументувати, що вона є продавцем магазину. Адже вона вимагає, щоб я сплачував 50% заробітної плати аліментів. А за що я маю жити?

Микола Чумак стверджує, що дружина забрала дитину без його згоди:

- Я з'являтимусь на всі засідання і навіть для цього взяв відпустку. Вона (дружина, - прим.авт.) незаконно без моєї згоди забрала дитину і влаштувала в школу, мені про це нічого не повідомила. Зрозумійте мене, як батька я маю такі ж самі права і обов’язку, як і вона. Жінка не хоче зі мною розмовляти і вирішити цю ситуацію. Вона тільки заявляє, що забере в мене все і попре з роботи. Зараз я не сплачую аліменти, а чекаю рішення суду. Я їй віддав спільне майно.

Сайт "ВСЕ" сподівається, що суд допоможе родині вирішити цей конфлікт, і місцеві ЗМІ не будуть засобами сімейних "розбірок".

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.