У колективі Рівненської обласної дитячої лікарні назріває "вибух"

"В колективі Рівненської обласної дитячої лікарні назріває "вибух". Протягнувши Думановського на посаду головлікаря ви змушені будете ще довго розгрібати наслідки цього рішення", - написав у зверненні до депутатів Рівненської облради керівник громадської організації "Берегиня Рівненська" Олександр Петровський.

- Звертаюсь до депутатів облради. В колективі Рівненської обласної дитячої лікарні назріває "вибух". Протягнувши Думановського на посаду головлікаря ви змушені будете ще довго розгрібати наслідки цього рішення. Воно вам треба щоб ваші імена згадувались поруч з нецензурною лайкою? Ваша пихатість обурює людей, які такі ж лікарі як і багато з вас. Сьогодні медична комісія облради влаштувала фарс, тобто знайомлення з думкою колективу РОДЛ, якого і в очі не бачила. Ось розповідь очевидця:

Paul Silkovskyi І тим лікарем був я. Так огидно було, що люди навіть не намагалися створити вигляд цікавості, щось там запитати, вислухати. Одразу накинулися, що я втручаюся у процедуру і що уже пізно щось змінювати. Так і сказали: рішення комісії уже є і будь-які зміни - це порушення процедури. На моє запитання, чому рішення приймалося без урахування справжньої думки колективу, сказали, що знають нашу думку і без нас. Ну, телепати, а не депутати. Я ще спробував заперечити по процедурі, мовляв, закон повинен бути для людей, а не люди для закону. Натомість, депутати сказали що їм холодно (це було на вулиці), сіли в авто і поїхали. Але це ще не все. Я зайшов у лікарню і цілий ряд колег сказали мені: ти молодець, що пішов і висловився. Люди добрі, а ви ж усе бачили у вікно і чому теж не вийшли?! Ну і як можна щось змінювати, скажіть мені?!!! - йдеться у зверненні Петровського на Фейсбук.

Нагадаємо, що представники громадських організацій, які займаються допомогою важкокохворим дітям і їх родинам в Рівненській обласній дитячій лікарні вимагають у депутатів Рівненської облради не продовжувати контракт з головним лікарем лікарні Григорієм Думановським.

Ключові слова: 

Коментарі

А процедура з призначенням сина теж порушена (чи вона та процедура як дишло )це ж бо мала розглядати та ж комісія ,а процедура зборів???

Що цікаво, що депутати ці були обрані від ,,Батьківщини,,...?????(судячи з усього вони лікарі... а в облраді їх не так і багато)

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.