90% підприємців Рівненщини - "спрощенці"

На Рівненщині зареєстровано близько 40 тисяч фізичних осіб – підприємців, при цьому понад 31 тисяча з них знаходяться на "спрощеній" системі оподаткування.

Про це повідомляє головне управління ДФС у Рівненській області.

З початку року "єдинники" сплатили до бюджету 92,3 млн грн, що на 11,6 млн грн більше, ніж торік. Зокрема, фізичні особи – підприємці перерахували 69,7 млн грн, а юридичні особи – "спрощенці" – 22,6 млн грн.

Сплачуючи єдиний податок, підприємці звільняються від сплати деяких податків і зборів, а платники першої та другої групи звітують перед податковою лише раз на рік.

Окрім того, найближчим часом планується ще посилити підтримку малого та середнього бізнесу через зменшення максимальних ставок єдиного податку та заборону перевіряти "спрощенців" і суб’єктів господарювання із річним доходом до 20 млн грн.

– Ми готові підтримувати сумлінних підприємців, адже сьогодні тільки об’єднавши зусилля можна допомогти країні вийти з тяжкого економічного стану. Наше завдання – зменшити документообіг для підприємців, спростити і зробити зручними процедури реєстрації, сплати податків, складання звітності, впроваджувати нові технології, які дозволять обслуговувати платників дистанційно, щоб усунути корупційну складову, а також зменшити витрати часу на адміністрування податкових платежів, – зазначає перший заступник ГУ Міндоходів у області Анатолій Клячук.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.