Обстріл Автомайдану в Рівному прокуратура назвала хуліганством

За фактами подій, що відбулися в обласному центрі 22 вересня, зокрема переслідування групою осіб транспортного засобу та застосування під час цього інциденту травматичної зброї, до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості за ч. 2 ст. 296 КК України (хуліганство). Підслідність розпочатого кримінального провадження, відповідно до вимог КПК, визначена за Рівненським МВ УМВС України в області.

Про це повідомили в прес-службі прокуратури Рівного.

Прокуратура м. Рівне здійснює у кримінальному провадженні процесуальне керівництво.

З метою забезпечення всебічного, повного і неупередженого розслідування прокуратура міста надала слідчому письмові вказівки. Крім того, з урахуванням суперечливих позицій сторін конфлікту, з метою встановлення істини окремі слідчі дії у цьому кримінальному провадженні здійснюватиме безпосередньо процесуальний керівник досудового розслідування (прокурор).

Наразі здійснюється комплекс слідчих дій для з’ясування усіх обставин події.

Нагадаємо, активісти Автомайдану повідомили у соцмережах, що вони намагались затримати п'яного водія. Натомість у відповідь той почав стріляти з вогнепальної зброї, а пізніше – сховався на території міськвідділу міліції.

Пізніше міліція заявила, що конфлікт виник через сварку студентів – Ольги та Андрія. На місце події приїхали друзі дівчини та батько хлопця. Саме його машину переслідували автомайданівці, і він, щоб звільнитись, стріляв у їхню сторону.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.