Рівнянам презентували перший трилер про українську авіацію

Всеукраїнський тур-презентація трилера Макса Кідрука "Жорстоке небо" розпочався із Рівного. 23 вересня письменник розповів своїм рівненським шанувальникам про свій новий творчий доробок та зізнався, що давно цікавиться авіацією.

За словами Макса Кідрука "Жорстоке небо" – класичний технотрилер без домішок наукової фантастики чи містики, це драматична історія про розслідування авіакатастрофи українського літака у Франції, частково заснована на реальних подіях.

– Задумка написати трилер на цю тему з'явилась ще три роки тому. Адже мене завжди цікавила авіація. В мене вдома цілий "аеропорт" – 23 літаки в одному масштабі. Літак, який я описував у романі, – вигаданий і не має прототипу в житті. Також вигаданий аеропорт, тому що я не хотів описувати авіакатастрофу в реальному аеропорту, – розповів Макс Кідрук під час прес-конференції, яка передувала презентації.

Вперше у книзі Макса Кідрука головний персонаж – жінка.

– Я отримав багато прохань від читачок, щоб головною героїнею роману була жінка. Це був певний виклик мені, і я його прийняв. Описувати життя жінки було дуже цікаво, і для того, щоб передати подробиці буденних днів дівчачого життя, мені потрібна була допомога. Я консультувався з дівчатами, щоб точно передати звички, одяг, жести дівчини. Також у книзі є герої-діти – тут було простіше, їх я описував зі своїх похресників. Також кіт Грубодупенко є прототипом кота моєї подруги.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рівненський письменник Макс Кідрук: "Мої родичі в Росії думають, що я вбиваю людей"

Героєм книги Макса Кідрука став письменник, що теж невипадково:

– Серед моїх знайомих є багато письменників. Я вирішив з них "жорстко постібатись". Я хотів розвіяти "рожеве" бачення про професію письменника.

Такoж Макс Кідрук розповів, про що буде його наступна книга, адже нещодавно письменник повернувся із Польщі, де отримав нову пропозицію по співпраці:

– Мені запропонували написати книгу про ситуацію в Україні. Це буде публіцистична, політична книга.

Презентації книги відбудуться у 17 містах України. Вхід на усі презентації є платним, але частина коштів, які отримають організатори від продажу квитків, буде спрямована на допомогу військовим у зоні АТО.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.