На Рівненщині правоохоронці організували школярам вікторину

Нещодавно оперуповноважений сектору кримінальної міліції у справах дітей Здолбунівського РВ УМВС Валерій Поляков та інспектор ВДАІ Здолбунівського району Олександр Сістук відвідали навчальні заклади району.

Як повідомили у СЗГ УМВС України в Рівненській області, метою таких відвідин було проведення профілактичних заходів щодо попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму. З учнями проводилися відкриті уроки на правову тематику.

По-особливому, зустріли районних міліціонерів школярі Здовбицької загальноосвітньої школи. Тут було організовано виставку дитячих малюнків з тематики безпеки дорожнього руху.

Валерій Поляков та Олександр Сістук з учнями провели дружню бесіду, акцентуючи увагу на неухильному дотриманні Правил дорожнього руху. Наводилися різні ситуації, в які найчастіше потрапляють маленькі пішоходи.

Для закріплення отриманих знань міліціонери організували вікторину, у якій діти брали участь із великим захопленням. По закінченню вікторини активні школярики від міліціонерів отримали подарунки.

Школярі дуже раділи їх зустрічі та зізнавалися, що уже з нетерпінням чекають на наступну.

- Співробітники Здолбунівського районного відділу часто проводять профілактичні бесіди серед дітей з роз’ясненням норм чинного законодавства, задля того аби вони розуміли справжні цінності людського життя. Щоб привчити діток до необхідності дотримуватися певних норм та правил поведінки, така робота проводиться уже з перших шкільних років. Звичайно, виховання у підростаючого покоління негативного ставлення до антигромадського способу життя, поваги до інших, підвищення правової культури повинно ґрунтуватися на взаємодії не лише працівників освіти, а й батьків. – зазначає начальник Здолбунівського РВ УМВС майор міліції Олександр Панасюк. – Вони ні в якому разі не повинні залишатися осторонь навчального та виховного процесу.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.