У Рівному учні приносять із школи передвиборчу агітацію?

Батьки учнів, які навчаються у рівненській гуманітарній гімназії №7 розповіли, що їх діти принесли з школи газету з інформацією про кандидата у народні депутати України від ВО «Батьківщина» Миколу Капіноса. Кажуть, що давали газету учням 7 класу.

Тим часом, поспілкувавшись з батьками учнів молодших класів, журналісту сказали, що агітації діти додому не приносили.

Журналіст сайту «ВСЕ» звернулася за коментарем щодо цього до керівника Рівненської міської партійної організації ВО «Батьківщини» Галини Кульчинської.

Вона у телефонній розмові пояснила, що газета, про яку йде мова – не агітаційна, а інформаційна і додала, що всій коментар надасть в електронному вигляді. 

- Зрозуміло, що ніхто в школах ніяких газет, як не роздавав так і не роздаватиме. Стосовно Вашого питання: «Як газета «Комбат Капінос» могла потрапити в школу?». Можливо, хтось і приніс з дітей. Ну це ж зрозуміло: якщо в нашій рівненській школі вчиться дитина комбата Капіноса, то очевидно, що така газета викличе у них цікавість, бо поруч з ними дочка справжнього живого героя, який і зараз в зоні АТО, - зазначила Галина Кільчинська.

У свою чергу директор гуманітарної гімназії №7 Зоя Макарчук запевнила, що зараз у школі закритий пропускний режим, тому ніхто з сторонніх роздавати дітям газети в приміщенні закладу не міг.

- Можливо, газету учням давали біля школи, про це я не знаю, - додала Зоя Макарчук. 

Представник ГМ "ОПОРА" Анатолій Бондарчук нагадує, що за законом, починати агітувати кандидат у народні депутати може з наступного дня після реєстрації.

Окрім того, за словами Анатолія Бондарчука, всі агітаційні матеріали мають фінансуватися з виборчого фонду кандидата. Це передбачено ч. 2 ст. 45 Закону України "Про вибори народних депутатів України".

Також, Анатолій Бондарчук додав, що того ж закону забороняє розміщувати агітаційні матеріали в комунальних, державних приміщеннях.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.