Віртуальну Рівненщину створюють у Google

На зустрічі голів Рівненської облдержадміністрації Сергія Рибачка, облради Михайла Кириллова та директора Google Україна Дмитра Шоломка обговорювалися підсумки першого етапу спільного проекту «Цифрове перетворення рівненської області».

 Однією з важливих складових стала серія освітніх семінарів для службовців, для представників бізнесу, а також семінари з клініки сайтів для збільшення їхньої доступності для користувачів. Крім того було проведено низьку заходів для студентів Острозької Академії ї та Національного університету водного господарства та природокористування. Важливою частиною став Рівне MapCamp, у результаті чого було нанесено на Google Карти більше 300 об’єктів соціального, туристичного та суспільного значення. Крім того всі бажаючі завдяки проекту зможуть здійснити віртуальну подорож цікавими місцями.

- Людина переглядаючи карту може відразу з’ясувати, що є на Рівненщині, куди можна зробити інвестиції. А це, в свою чергу, збільшить потік інвестицій та розвиток туризму, - зауважив під час зустрічі Сергій Рибачок, голова Рівненської обласної держадміністрації.

Інноваційні технології служитимуть провідниками в світі інформації та доступності досі невідомих та цікавих місць. Завдяки цьому Рівненщина стане привабливою для потоку туристів.

- Ми не збираємось на цьому зупинятися і сподіваємось на подальшу співпрацю, - наголосив Дмитро Шоломко, директор Google Україна.

В подальшому відбудеться круглий стіл для обговорення етапів майбутньої співпраці. Створиться робоча група, яка займатиметься інвестиційним розвитком Рівненщини.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.