Он лайн трансляція сесії Рівнеради

Сьогодні, 25 вересня 2014 року в конференц-залі на вул. Поштова, 2  відбудеться пленарне засідання чергової 43-ї сесії Рівненської міської ради.   У порядку денному 73 питання

Початок сесії об 10:00.

13:26

У Рівному безкоштовно харчуватимуть дітей учасників АТО

Дітей учасників АТО, які навчаються у школах та дитсадках міста харчуватимуть безкоштовно. Відповідне рішення прийняли депутати Рівнеради під час засідання сесії. За нього проголосувало 38 міських обранців.

13:39

У центральному парку Рівного збудують дитяче кафе

Замість колишньої більярдної у парку ім. Т. Шевченка в Рівному облаштують дитяче кафе. Про це повідомив мер Рівного Володимир Хомко. 

За його словами, також у парку має бути зрізано близько 200 дерев, які перебувають в аварійному стані. Робитимиться це все поступово, щоб рівняни не відчували незручностей.

12:24

У Рівному немає землі, щоб виділити учасникам АТО

Поки що вільних земельних діялнок ,які можна виділити учасникам АТО в Рівному немає. Про це повідомив міський голова Рівного Володимир Хомко.

За його словами, за попередніми підрахунками зараз потрібно близько 600 ділянок для рівненських учасників АТО.

- У місті вільної землі немає. Якщо ж, скажімо, взяти масив "Бармаки", то там можна виділити близько 200 - 300 земельних ділянок. Але ж для того, щоб провести туди всі комунікації потрібні шалені кошти, - каже Володимир Хомко.

11:45

Депутати Рівнеради віддають землю під заправки

Депутати Рівнеради підтримали рішення про продаж земельної ділянки під вже існуючі заправки на вулицях Гагаріна, 18 та Р. Шухевича, 18 а.

Заправки на цих вулицях були побудовані кілька років тому. Весь цей час їх власники сплачували у міський бюджет кошти за оренду землі. Наразі ж депутати продали землю у власність.

 

11:37

Рівняни просять мера взяти їх будинок на баланс

Мешканці будинку, що на вулиці Соборна, 257 у Рівному прийшли на сесії Рівнеради та просять у мера міста Володимира Хомка взяти їх будинок на баланс міста.

Проте Володимир Хомко каже, що поки власник будинку не підпише документи про передачу будинку на баланс міста, його прийняти не можна.

Наразі ж депутати проголосували за згоду прийняти цей будинок на баланс. Підтримало це рішення 38 міських обранців.

У свою чергу депутат по цьому виборчому округу Олександр Нестерук пообіцяв, вивчити це питання і сприяти передачі будинку на баланс міста.

11:17

У Рівному хочуть перенести ринок

Мешканці вулиці Князя Романа вимагають ліквідувати ринок «Північний» або перенести його в інше місце. З таким прохання мешканці звернулися до депутатів міської ради. Вони кажуть, що ринок створює чимало незручностей, блокує доступ до будинків. Натомість на сесії директор спробував виправдатися, мовляв мешканцям заважає не ринок, а незаконна торгівля навколо нього. Тим часом це питання намагаються вирішити за участю міліції та наданням безкоштовних місць на торгівлю.

Тим часом депутат Олександр Чубай запропонував вивчити питання розірвання договору оренди земельної ділянки для ринку. Однак, у підсумку депутати створили спеціальну комісію, щоб вивчити проблемну ситуацію навколо ринку «Північний». 

10:30

Депутати Рівнеради хочуть забрати в суду приміщення

На сесії Рівнеради знову підняли питання створення у місті художнього музею. Це питання знову підняв депутат Рівнеради, представник радикальної партії Ляшка Олександр Лащук:

- Пропоную внести в порядок денний питання про розірвання договору оренду приміщення колишньої жіночої консультації на вулиці Драгоманова, 9, яке передали суду. Громада проти такого рішення. Тому пропоную депутатам визначитися.

Поставити це питання на голосування запропонувала і фракція «Свободи». А керівник фракції «Батьківщина» Олександр Курсик запропонував питання внести на розгляд сесії, але розглянути його на наступному засіданні, щоб не було порушення процедури.

Тим часом міський голова Володимир Хомко зауважив, що договір був укладено цілком законно і розірвати його можна тільки за згодою двох сторін.

- Це що зараз відбувається, це передвиборчий піар для тих хто «не в темі». Але якшо громада хоче мати там музей, а не суд, то хай так і буде. Давайте передамо приміщення в обласну власність. Хай обласна рада визначається, що їй потрібніше обласний музей чи обласний суд.

Втім депутати пропозицію Лащука не підтримали – лише 12 голосів. Тим часом Володимир Хомко свою пропозицію не ставив. У підсумку обговорення закінчилось криками «Ганьба» від відвідувачів сесії. 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.