Рівненські ДАІшники заради безпеки на дорозі флешмобили з школярами

Безпека на дорозі – справа кожного, вважають у Державтоінспекції Рівненщини. Тому, днями, працівники ДАІ провели флешмоб, метою якого було привернути увагу мешканців обласного центру до проблеми дитячого дорожньо-транспортного травматизму, яка наразі так гостро постала в області.

Долучитися до проведення акції правоохоронці запросили своїх помічників ¬ – юних інспекторів дорожнього руху із ЗОШ №23 міста Рівне. Допомагали працівникам ДАІ і герої мультфільму «Фіксики», а саме Сімка та Нолик, які так подобаються малечі. Разом з інспекторами ДАІ на вулицях міста учасники акції закликали жителів  не порушувати Правил дорожнього руху та бути гідним прикладом для підростаючого покоління. Отримуючи тематичні листівки-пам'ятки, які роздавали перехожим ЮІРівці, пішоходи дякували і обіцяли бути правосвідомими громадянами. У свою чергу «Фіксики» в ігровій формі перевіряли у діток знання Правил дорожнього руху. Останні ж, за правильні відповіді, отримували у подарунок повітряні кульки.

– Ми впевнені, що завдяки таким профілактичним заходам ситуацію на автодорогах можна змінити на краще. У свою чергу працівники Державтоінспекції постійно проводять профілактичну роботу серед підростаючого покоління, аби зменшити кількість ДТП за їх участю. Однак, сім'я відіграє не останню роль у даному питанні. Діти в усьому наслідують своїх батьків. І тому, дотримання Правил дорожнього руху дорослими є найкращим прикладом для дітей, – зауважив начальник Державтоінспекції Рівненщини Олександр Семенюк. 

У ДАІ впевнені, такі заходи покликані не тільки дарувати радість та позитив мешканцям міста, але й впливати на свідомість кожного громадянина.

Тож у Державтоінспекції Рівненщини підкреслюють актуальність проведеного заходу, і запевняють, що подібні акції будуть проводитися і надалі.

Про це повідомили у прес-службі УДАІ УМВС України в Рівненській області.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.